2733
2734
عنوان

اسم دختر و پسر که به دلسا بیاد

139 بازدید | 14 پست

خانما من اسم دخترما مادرشوهرم اصلا نذاشت که خودمون انتخاب کنیم الان برای این یکی که حاملم اصلا دختر پسرشم معلوم نیست دوباره میحواد اذیت کنه دیشب تازه بهش گفتم چند دیقه بعدش زنگ زد گفت ما اسمشم انتخاب کردیم خیلی ناراحت شدم

میشه یه اسم دختر ک پسر که به دلسا بیاد یا که شنیدین و دلنشین بوده بگین من خودم انتخاب کنم ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه رک به مادر شوهرت بگو مامان جون شرمنده اما اسم این یکی رو خودمون انتخاب میکنیم سر حرفام وایسا یعنی چی یه بار برا بچتون انتخاب اسم کردین تا نوه و نتیجه هم میخواین ادامه بدین! برای اسم بچه هم اگر دختر بود دلوین رو پیشنهاد میدم اگر پسر بود دانیال ،دارا

تـو هـمانی کـه دلـم لـک زده لبخـندش را...  او که هرگز نتوان یافت همانندش را... 
نه رک بخ مادر شوهرت بگو مامان جون شرمنده اما اسم این یکی رو خودمون انتخاب میکنیم سر حرفام وایسا یعنی ...

کلن اخلاقشون اینه تو هر کاری دخالت میکنن حتی مسائل خصوصی حالا میخوام دوتا انتخاب کنم ب همسرمم بگم دیگه به حرف کسی توجه نکنم

بهش رو نده تا خالت نکنه بگو ممنون اسمش از قبل انتخاب شده😒

دارا

داریو

دیاکو

داریوش

سورنا

بهسا

مهسا

پانیسا

آریسا

آویسا

دلارا

دلارام

دلنیا

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
کلن اخلاقشون اینه تو هر کاری دخالت میکنن حتی مسائل خصوصی حالا میخوام دوتا انتخاب کنم ب همسرمم بگم دی ...

خودت چی نظرته؟

پروردگارا من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم...اللهم صل علی محمد و آل محمد
کلن اخلاقشون اینه تو هر کاری دخالت میکنن حتی مسائل خصوصی حالا میخوام دوتا انتخاب کنم ب همسرمم بگم دی ...

دقیقا به همسرت بگو من باردار میشم دردشو میکشم من بچه رو بزرگ میکنم اسم بچمو اونا انتخاب کنن ؟عمرا همون یکی بس بود براشون به حرف کسیم گوش نکن هر اسمی دلت میخواد بزار

تـو هـمانی کـه دلـم لـک زده لبخـندش را...  او که هرگز نتوان یافت همانندش را... 
دقیقا به همسرت بگو من باردار میشم دردشو میکشم من بچه رو بزرگ میکنم اسم بچمو اونا انتخاب کنن ؟عمرا هم ...

اره بخدا انقد سر اولی بمن استرس و ناراحتی دادن سر این اسم هر روز میگفت دلمون میشکنه و فلان 

2706