2737
2739
عنوان

چرا همه پولدارن به جز ما؟

941 بازدید | 30 پست

شدیدا بی پولی داره اذیتم میکنه ... واقعا افسردگی گرفتم ... نمیدونم چرا همه دور و بریامون  زندگی های راحت دارن ولی ما انقدر روز به روز پسرفت می کنیم ... خرج زندگیمون خیلی زیاده ... ماهی ۳۰ تومن درامد داریم . ۱۷ تومن کرایه خونه میدیم . بقیه اش هم همش خرج میشه تازه کمم میاریم ... ماشینمونم که با اینکه مدل ۹۶ هست هرروز یه خرج سنگین میذاره رو دستمون خسته شدیم انقدر خرجش کردیم . الان دوباره خراب شده ده تومن خرجشه ... یه سوپری ام که میری باید دویست بداری بیای ... واقعا احساس فقر میکنم در حدی که پول نداریم ماشینمونو عوص کنیم از شرش راحت شیم 

میدونی مشکل از کجاست

برنامه درست و حسابی نداریم

منم جدیدا اینجوری شدم

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عزیزم مجبور نیستی جایی بشینی که کرایش ۱۷تومنه...

اون پول رو پس انداز کن خب

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
2728
2738
خوب عزیزم مجبور نیستی جایی بشینی که کرایش ۱۷تومنه... اون پول رو پس انداز کن خب

خب نمیتونم عادت به اونجا دارم عزیزم . همینجوری افسرده شدم . محل زندگیمم عوص کنم؟ کارمو چیکار کنم؟ به همین راحتی که نیست

خونه ارزونتر بشینید

والا حقوق ما از اجاره شما کمتره خواهر، مستاجر و دوتا هم بچه دارم ولی خب سروته ماه رو میرسونیم به سختی😁

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2706