2733
2734

مثلا هزینه کنی براش  مثلا ناخن کار یا کراتین پرو تین موو اینا....  کدومش درامدش خوبه و اینکه کلا  چقد هزینه یاد گیری وسیله هاشه لطفا راهنمایی کنننین خانمایی گل ♥

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔
من همه شاخه هارو رفتم ۲۰ هزینه آموزشم شد حدود ۳۰ لوازم و مواد

خب الان درامدیم داری برای خودت 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله ولی نه زیاد درحد خرجایی که کردم نیست 

من میخوام ناخن  کراتینه برمم برای ناخن طرف گفت بهم با4تمن یادم میده بعد هزینه وسایل برای ی نفر 30تمن خرجه و اینه ت شهر ما 270هست کاشت ناخن 

وسایل کاشت ناخن خیلی گرونه حدود ۷تومن درمیان 

باشه وسایل برقی ایناشو میگیرم کله منظورم موادی ک برای مشتری استفاده میشه 

2738
مواد مشتری که زیاد نمیشه سودش خوبه ولی ریسک هم داره ناخن طرف عفونت نکنه هوا نگیره

اره دیگه میخوام سفت سخت پیگیر باشم 

صد در صد البته باید واقعا دل بدی به کار

اره بابا ب شد علاقه دارم 

من میخام برم رنگ مو ماه آینده

خب سوالم کردی. من نمیدونم کدوم شاخه رو برم تا واقعن ج بده از هرکی پرسیدمم گفت اریشگاه کلا خود پوله 

2706