2737
2734

به نظرم متاهلی خوبه اگه اونی که انتظار داری گیرت بیاد... 

مجردی خوبه چون خودتی و خودت و امکان پیشرفت خیلی بیشتره ...

مجردی چون نگران نیس طرف چیکار میکنه و خیانت میکنه فلان میکنه 

روحه من چند وقتیه مرده..💔                                     دختر آرمی :)💜، در حال خوندن زبان کره ای✨🇰🇷 وکیل آینده⚖️، کیدرامری که عاشق گل شیطان و زیبایی حقیقیه 🌈اولین باری که دیدمت فک نمیکردم قراره اینجوری دوست داشته باشم اما تو منو رها کردی تو اوج دلتنگی تو اوج دوس داشتن شاید ندونی ولی تو همیشه جزو بهترین های قلبم بودی و هیشکی هیچ جوره نتونست جاتو بگیره با تموم بدیات بازم من پشت تو بودم اما تو اینو ندیدی نفهمیدی رفتی و با سیلی از خاطرات تنهام گذاشتی و دوباره برگشتی؟ برگشتی که چیو درست کنی؟! برگشتی که دوباره یادم بیاد چی به سر قلبم اومد قلبمو انگار یه چند صد نفری با هم زیر دست و پا لهش کردن اینجوری نبودا قلبم.. تو اینجوریش کردی تویی که گفتی هیچ وقت منو رها نمیکنی غمش خیلی زیاده ها ولی تو نمیفهمی :) قلب من تازه داشت حس عاشق شدن تجربه میکرد تازه داشت میفهمید عشق یعنی چی ولی تو خرابش کردی هیچ وقت تو هیچ زمانی یادم نمیره کاری که تو با من کردی کافر با من نکرد میدونم زمانی میرسه که توام مثل من این حس و حال بهت دست میده اما دیگ خیلی دیره اون روز دیگ من نیستم و میتونی با خیال راحت بری دریغ از اینکه چقد دوست داشتم و تو هیچ وقت اینو نفهمیدی و اما من موندم و افکار بی پایان فهمیده نشده و یه افسردگی و حس اضافی بودن و پوچی که تو دادی بهم..❤‍🩹🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من متاهلم ولی دوست داشتم مجرد بودم 

راحت تر بودم مستقل تر بی خیالتر بی فکر تر ماجراجوتر ریلکستر جووونتر

آرامشم بیشتر بود بی مسئولیت تر و ....کلا آزاد و رها بودم

الحمدلله رب العالمین ...

چند سالته عمويي

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)

مجردم و خونه بابام راحتتتت میخورم و میخوابم. خرجم با بابامه، چهارتا بابایی و بابی جون و ددی بهش بگم به حرفم گوش میده. مامانم به فکرمه تو هر شرایطی. بچه اولم و همه بهم احترام میزارن. دیگه شوهر میخوام چیکار؟ 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
2738
مجردم و خونه بابام راحتتتت میخورم و میخوابم. خرجم با بابامه، چهارتا بابایی و بابی جون و ددی بهش بگم ...

تا کی قرارع اینجوری باشی😕

ساکن شمال زیبا💚 دلتون بسوزه ما داخل مسافرت شما زندگی میکنیم😌😂😍✨
مجردم و خونه بابام راحتتتت میخورم و میخوابم. خرجم با بابامه، چهارتا بابایی و بابی جون و ددی بهش بگم ...

خ حس خوبیه💋🤩

برا ارامش دلم صلوات میفرستی؟!؟! برای همتون فرکانس مثبت میفرستم♥️

شرایطم در دوره مجردی خوب بود و در دوره متاهلی عالیه بنابراین متاهلی رو انتخاب میکنم از طرفی میدونم تو دوره پیری هم همدم خوبی دارم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

مجردی خیلی بهتره اگ روپا خودت باشی چون اون موقع شاید اندکی مشکلات داشته باشی ولی وقتی وارد زندگی مشترک میشی مشکلاته ک از درودیوار وزمین آسمون میباره منکه خستم واقعا یعنی دیگه انقدر حرص خوردم ک تواناییم دارع ته میکشه اه

2706