2733
2734
عنوان

امروز بدون همسرم رانندگی کردم

255 بازدید | 32 پست

رانندگی میکردم ولی همش شوهرم بغل دستم بود ولی داخل شهر بدون همسرم بودم کلا رفتیم پارک ارم یه ساعت راه بود با سرعت ۸۰ یا ۹۰ میرفتم ذوق کردم بچه هامو با خواهرمو بردم اومدم بعدش بابامینا از دماغم در اوردن چرا زن تنهایی رانندگی میکنه و.......

وای کاش منم یه روز تاپیک بزنم تنهایی روندم🥺🥺🥺

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب کاری کردی تا تنها نشینی پشت فرمون ترست نمیریزه

ولی تا راه بیفتی تنها برو وجای خلوت

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2738

ما ماشینمون پرایده سگیه 

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
بقیه رو بیخیال، تو خودتو قوی بگیر نذار کسی از دماغت دربیاره استقلال یعنی همین چیزای به ظاهر کوچیک ...

اوهوم اصلا از اول نمیزاشت بابام گواهنامه بگیرم امروزم هی اصرار کردم شوهرم گفتم که ببرمون ارم نبرد گفت خودتون برین من بیام هی عجله میکنم شمام ناراحت میشین  بعدش اومدیم گفت دیدی چه قدر خخوبه تنهایی بری 🤣

2706