2733
2734

خاطرم هست اول ابتدایی میخوندم یه دختره تو کلاسمون بود نمیدونم طفلکی چه مشکلی داشت که اطراف دهان و چشماش همیشه بزاق و ترشح بود اصن آدم حالش بد میشد 🤦‍♀️

یه بار زنگ تفریح یه بازی میکردیم که باید دست همو می‌گرفتیم من و این دختر یه جا افتادیم منم وسواس شدید داشتم(هنوزم دارم) با این حال خودمو کنترل کردم و دستشو گرفتم و اصن به روم نیاوردم 

ولی تا بازی تموم شد بدو بدو رفتم دم آبخوری تا جون داشتم عوق زدم😂😂

یه بارم یه کارتونی میداد یه جوجه افتاده بود تو آب حیوانات جمع شده بودن نجاتش بدن تا اینا بخان جوجه رو دربیارن من عین ابر بهار گریه میکردم😂😂

مامانمم دلداری میداد

واقعا بچه ی خوبی بودم😂❤️

عسیسم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چه با درک 

منم توی ابتدایی یکی از بچه‌های کلاس که خیییییلی درسش ضعیف بود و مشکل جسمانی هم داشت رو کمک میکردم  ( هیچکس نزدیکش نمیشد اخه وضعیت مالی خوبی هم نداشتند ) بااینکه شاگرد ممتاز کلاس بودم و حتی معلم ازم تشکر هم کرد

در این وقت شب به خودم افتخار کردم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
منم اگه یکی مظلوم بود نمیذاشتم کسی بهش زور بگه. از کسیم نمیترسیدم حق خودمو میگرفتم

آفرین بهت

ولی من یه تو سری خور بدبخت بودم جثه م کوچیک بود همه اذیتم میکردن 

مچکرم😁😁 مدیونی اگر فک کنی از خودم زیاد تعریف کردما😂😂

ننننننه نه میدونم متواضعی🤪

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

پسر من هم دیروز یک عنکبوت را که داخل آب افتاده بود نجات داد. کلی ذوق کرده بود بچه...جالبیش اینجاست که خودم فوبیای عنکبوت دارم :)

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706