2737
2739

سلام خانوما نزدیک دو ساله پدرم فوت شده خیلی خیلی  ناراحتم فکر میکنم دیگ کسی ندارم و پشتم خالیه

مدام میگم حرفام و به کی برم بگم از کی کمک بخوام از کی مشورت بخوام شکایتامو به کی بگم ؟ 

پدرشوهرم مرد بدی نیست ولی یذره توقع داشتم بهم مثل پدر نزدیک بشه محبت کنه ولی اینطور نیست

روحش شاد 

من پدرشوهرم خیلی خوبه و مهربونه مثل بابامه دوسش دارم

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از هر ۱۰ تا یکیشون میتونه مثل پدر باشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

نه جای پدر رو نمی‌گیره عزیزم

خدا پدرتو رحمت کنه روحش شاد🤍

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2740

بقول خواهرشوهرم هر چقدرم بگی عروس هیچوقت جای دختر رو نمیگیره و پدرشوهر مادرشوهر جای پدر و مادر

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

هیچکس جای پدرو نمیتونه بگیره.پدرشوهرمن ک یبار خاهرشوهرکوچیکم پولاشو برداشته بود ب من گف دزد.ازاون روز دیگه خونشون نرفتم.بابامم ک فوت کرد اصلا روش حسابی وا نکردم

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم

مشخصه کم تجربه‌ای 

هنوز به این نتیجه نرسیدی حتی از پدرمادر هم نباید توقع داشت

حتی از خدا هم نباید توقع داشت

توقعت رو به صفر برسون و روی پای خودت بایست تا آرامش و عزت نفست بالا بره

پورشوهرم خیلی خوبه خیلی دوستم داره هروقت میبینتم خودش میاد جلو بوسم میکنه،  یه نفر تو خونواده شوهرم ادم حسابیه ک ایشونه😂

میشه برام دعا کنید هرچه زودتر عروسی کنم از اون عروسیایی ک ارزشو داشتم💙🥲

بله من سال اول ازدواجم  بابا آسمونی شد 

الان یازده ساله که پدرشوهرم که همیشه بابا مرتضی  صداش میکنم جای بابا رو پر کرده .. تمام اخلاق و رفتارش عین بابا ست.

خدا سایه شو از سرم کم نکنه .خیلی دوستش دارم 🥰❤️

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2706