2737
2739

شوهرم از فروردین بیکار شده بیمه بیکاری داره و پس انداز 

قرار بوده پدرش ک از سرشناس های بازار کاری براش جور کنه 

الان ۶ ماه شده هیچی 

چ کار کنم بفهمن سخته .

قهر کنم برم خونه بابام 

یا بگم طلاق؟

حرف میزنن میگن باشه ولی فایده نداره

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

قهر نکن مگه بچه ای؟؟؟بشین با شوهرت حرف بزن،بگو نمیتونم این جوری،واقعا دیگه شوهرت بالغه،قشنگ حرف بزن،اون نشد برو پیش پدرشوهرم بگو نمیتونی این جوری زندگی کنی یه فکری کنه،ولی آدل باخودش درست و حسابی حرف بزن

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان

خود شوهرت حرف نمیزنه؟ پیگیری نمیکنه از باباش نمیپرسه؟

ببخشید ولی با چه منطقی این قهر کردن و اینا به ذهنت رسید؟؟؟

زن باید پشت شوهرش باشه، خیلی بده اونا حس کنن تو این شرایط تنهاش گذاشتی برا خودتون بد میشه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خود شوهرت حرف نمیزنه؟ پیگیری نمیکنه از باباش نمیپرسه؟ ببخشید ولی با چه منطقی این قهر کردن و اینا به ...

فقط میخوام ی ترسی بیفته توشون ی فکری کنن 

چرا میگن خبر میدن 

ولی انگار ن انگار 

همین ک میگن پشتش هستن کاری نمیکنن 

با همین پول کم خداروشکر ولی خب سخته 

اونا نمیفهمن ک واقعا زندگی حتی دونفره سخته

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
بگردین دنبال یه کار دیگه ،حالا منم شوهرم بیکاره میره کارگری ساختمون ،میگه کار عار نیست 

اره میره مشکل نیستی کارگری چرا باباش ی کاری نمیکنه 

ایقد معروفه 

ولی چ فایده

وااااا خب چرا شوهرت همینطوری بیکار نشسته خونه  تا موقعی که پدرش کار جور کنه شوهرت یه کار موقتی ...

اخه کار موقت نمیشه 

جز اسنپ و ..

چون همشون تعهد میخوان 

نمیشه یهو زد بیرون منتظر باباشه 

باباش ک انگار ن انگار

2738
قهر نکن مگه بچه ای؟؟؟بشین با شوهرت حرف بزن،بگو نمیتونم این جوری،واقعا دیگه شوهرت بالغه،قشنگ حرف بزن، ...

چاره ای ندارم باید ی ترسی بندازم توشون 

اینا اصلا به فکر نیستن

عزیزم توکل کن ب خدا بعد خودتون دنبالش باشید 

میتونید اسنپ کار کنید 

یا اگه ماشین ندارید با موتور پیک بشید 

دی جی کالا یا اسنپ و چند تا برنامه دیگه خیلی دنبال این چیزان

یا مثلا ویزیتور و بازاریاب ، کارمند ساده تو پیشخوان

و هزارتا حرکت دیگه ک فقط یکم زرنگی میخواد ک پیگیر باشی واقعا

شوهر من یه مدت چسبید ب هرررکی براش کار پیدا نشد 

دیگه همه الان ب فکر خودشونن 

باید خودتون ب فکر زندگیتون باشید 

قران خیلی بخون و ثوابشو ب مادر حضرت ابالفضل و مادر امام زمان هدیه کن 

اتشاءلله پیدا میشه غصه نخور 

عزیزم توکل کن ب خدا بعد خودتون دنبالش باشید  میتونید اسنپ کار کنید  یا اگه ماشین ندارید ...

ممنونم عزیزم حتی باباش همیطور 

به فکر خودشونن؟

کی بالاتر از پسرش؟

اخه کار موقت نمیشه  جز اسنپ و .. چون همشون تعهد میخوان  نمیشه یهو زد بیرون منتظر باباشه ...

خیلی کارا هستن ک موقتی میشه ازشون نون دراوورد خودت یکیشو مثال زدی عزیزم 

توکل کن ان شاءالله حل میشه ولی خودتون ب حال خودتون یه فکری کنید تا موقعی ک پدرش جواب بده...

خیلی کارا هستن ک موقتی میشه ازشون نون دراوورد خودت یکیشو مثال زدی عزیزم  توکل کن ان شاءال ...

ممنونم گلم

ممنونم عزیزم حتی باباش همیطور  به فکر خودشونن؟ کی بالاتر از پسرش؟

دیگه دوره زمونه همینه 

همیشه کسی ک باهات زندگی میکنه دردتو میفهمه ن اونی ک بیرونه حتی اگه بهترین و عزیزترین فرد زندگیت باشه

الان شما ب شرایط سخت همسرت بیشتر واقفی تا پدرشون

دیگه دوره زمونه همینه  همیشه کسی ک باهات زندگی میکنه دردتو میفهمه ن اونی ک بیرونه حتی اگه بهتر ...

درسته 

ممنونم❤

2706