2733
2734
عنوان

راز بارداری

2363 بازدید | 21 پست

سلام عزیزهای دل 

۱ مطلب مهم رو جهت کمک به کسایی که در حال اقدام به بارداری هستند میخوام مطرح کنم 

من ۳ماه تحت نظر پزشک بودم برای بارداری 

نمیدونم شاید بعضی ها بدونن که در زمان اقدام

اول باید روز تخمک گذاریتون رو مشخص کنیداز دو روز قبل تا دو روز بعد  از تخمک گذاری فقط اقدام کنید 

چون از دوروز بعداز تخمک گذاری  به بعد دیگه اگر رابطه ای هم باشه مفید نیست . و حتی لقاح رو از بین میبره 

تواین ۳ ماه دکترم بهم گفت حداقل ۱۰ بار یکروز در میون 

از قبل از تخمک گذاری تا آخر سیکل 

من ۲ ماه انجام دادم 

ولی یک روز به طور اتفاقی یک جا که ۱ ماما مطلب گذاشته بود رو خوندم 

که نوشته بود فقط تا دو روز بعد و اگر هم رابطه داشتید بعد از این رابطه تون محافظت شده باشه  چون اگر لقاحی هم انجام بشه اسپرم اقا از بین میبرتش 

من ماه سوم این کارو کردم و باردار شدم 

همیشه هم اون ماما رو دعا میکنم 

وخیلی ها هم بهش پیام دادن و راجع به این موضوع گفتند که نتیجه گرفتند و تشکر کردند 

من توی اون دوماه با فولیکول خوب باردار شدم 

و توی ماه سوم که روشمو عوض کردم جواب گرفتم 

۱ ماه امتحان کنید ان شاالله که جواب میگیرید منو دعا کنید که بچه م سالم به دنیا بیادو خدا ببخشه بهم 

خیلی خوشحال میشم اگر مطلبم مفید باشه براتون 

وای من روز ۱۸سیکلم رابطه داشتم یعنی بد بودههه

وای استرس گرفتم

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اصلاح میکنم من توی اون دوماه حتی با فولیکول خوب باردار نشدم چون روشم اشتباه بود ❤

منم دوماهه فولی بالای ۲۰ازاد میکنم خبری نیس

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
2731
وای من روز ۱۸سیکلم رابطه داشتم یعنی بد بودههه وای استرس گرفتم

ان شاالله که چیزی نیست استرس نداشته باش ولی اگر خدایی نکرده جواب نگرفتی ماه دیگه فقط تا دو روز بعد از تخمک گذاری 

ان شاالله که چیزی نیست استرس نداشته باش ولی اگر خدایی نکرده جواب نگرفتی ماه دیگه فقط تا دو روز بعد ا ...

اخه دقیق نمیدونم کی تخمک گذاریمه

روز ۱۴ و ۱۵ سیکلم کیتم مثبت بود

منم دوماهه فولی بالای ۲۰ازاد میکنم خبری نیس

حتما این روش رو امتحان کنید ان شاالله جواب میگیرید 

من خیلی هارو دیدم پیام دادن به اون ماما و ازش تشکر کردند و گفتند ما نمیدونستیم و دکترمون گفت تا اخر سیکل اقدام کن 

یکی از اون خیلی ها خود من 

حتما این روش رو امتحان کنید ان شاالله جواب میگیرید  من خیلی هارو دیدم پیام دادن به اون ماما و ...

شماهم تو اقدام پریودت جلو میفتاد؟

سونو دادی فولیکولات چند بودن

اندومترت چند بود

سونو بفرستم میتونی تفسیر کنی

شماهم تو اقدام پریودت جلو میفتاد؟ سونو دادی فولیکولات چند بودن اندومترت چند بود سونو بفرستم میتون ...

نه متاسفانه من نمیتونم تفسیر کنم اینارو باید از کسی که میدونه بپرسید 

من فقط تجربه و چیزی که به یقین برام رسید رو گفتم مطرح کنم که شاید کمکی بشه برای کسایی که منتظر هستند 

هر ماه فولیکول غالب داشتم ولی باردار نمیشدم 

بین ۱۹ تا ۲۱ 

نه متاسفانه من نمیتونم تفسیر کنم اینارو باید از کسی که میدونه بپرسید  من فقط تجربه و چیزی که ب ...

دعا کن منم بشم

ان شاالله حتما  الان چند سیکلتی  خدا وکیلی هرکسی جواب گرفت اینجا بگه تا همه اونایی که بچ ...

الان ۱۸سیکلمم

تا دیشب بازم ترشح تخم مرغی داشتم دیگ قطع شد

الان ۱۸سیکلمم تا دیشب بازم ترشح تخم مرغی داشتم دیگ قطع شد

خوب این ماه دیگه رابطه نداشته باش فعلا

روز تخمک گذاریتو پیدا کن از چند روز حدود یکهفته تا فقط دوروز بعد از تخمک گذاریت اقدام کن ان شاالله جواب بگیری خبر خوش بدی