2733
2734
عنوان

مادرشوهرم اینا بعد ۵ ماه میخوان بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 49 پست

یکشنبه کلا یک ساعت کلاس زبانه دیگه زودتر غذات رو بپز یا مثلا شوهرت ببره دخترت رو خیلی سختش کردی 

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلاس زبان یساعته اونو ببر دخترت ولی مهمونیاتو بنداز هفته دیگه ب دوستت بگو هفته دیگه میام مهمون راه دور دارم اون دوس دیگتم بگو اگه خجالت نمیکشی بیا وگرنه از شنبه به بعد بیا مهمونام برن

2740
خب اون چهار نفریم هزار بار کنسل کردیم تا بلخره دوشنبه هممون اوکی شدیم.من کنسل کنم واقعا از دستم نارا ...

خب ب هرحال هرکارش کنی ناراحتی بوجود میاد حالا یا بین دوستان یا مادرشوهر گرام

خب شما کاراتو قبل کلاس دخترت انجام بده وقتی میبریش کلاس ب مادر شوهرت بگو من یک ساعت بچه رو میبرم کلاس برمیگردم مهمونیهاتو هم ب اونایی که دعوت کردی یا دعوتتون کردن توضیح بده و اگه شرایطش دارن اوکی کن برا یه وقت دیگه ،یا بگو شوهرت بچه رو ببره کلاس و بیاره، میدونم شرایط سختیه ولی یجوری سر کن که این وسط آدم بده نشی

خوب بیان مگه چی میشه ..مگه شما ۲۴ ساعته کلاس زبان میبری ؟؟یا مهمونی رفتنتون یا اومدن حتمن باید همون ...

وای من مهمون بیاد دو روز قبلش خونه تکونی میکنم اوو هزار دنگو فنگ دارم اینجوری نیست مثلا بیان یه چای بدم برن😥

شام شب چه ربطی به کلاس هفت و نیم صبح داره آخه؟

حالا مادرشوهرتو میپیچونی به کنار ما نینیسایتیا رو نپیچون😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706