2733
2734
عنوان

مادرشوهرم اینا بعد ۵ ماه میخوان بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 49 پست
دقیقا واقعیتو بخوای زیاد علاقه ندارم بیان🤪یکم تنبلم هستم😐😐😐خدا ببخشه منو😐

عزیز  بعد 5 ماه میخوان بیان،بهدقول خودت 8 تا 11،،خدایی دیگه بهونه نیار،سعی کن بهتون خوش بگذره،،چون اینجور معلومه دیر به دیر مییان،نزار خاطره بد تو ذهنش بمونه ،،الان شوهرت در مورد مادرت اینجوری میگفت ناراحت نمیشدی،،اونم با هزار ذوق داره مییاد خونه پسرش،،پس پاشو کاراتو بکن،تنبلی به کنار،،که خدا عوضشو جای دیگه بهت میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه بعد ۵ ماه تو یشهر نمیشه پیچوند حداقلش اینه امادگیشو داری وگرنه سرزده بیان بدتره

مادرشوهرم خودش اهل دعوت نیست.من قبلا هر یکماه دعوت میکردم محترمانه..بعد دیدم هی میگه هرکی هر وقت دلش خواست پاشه بیاد خونمون..کلا دیگه دعوت نکردن.مثلا من جمعه یا یروزی میرفتم غذا درست میکرد ولی اینکه زنگ بزنه برای یه روز دعوت کنه نه..

منم گفتم بزار مدل خودشون باشم.هر وقت خودشون دلشون خواست بیان منم شام میزارم.آخرین بار عید نوروز اومدن تا الان.

کلا همین یدونه پسرم دارن با یه دختر😬

منم دیدم اینا علاقه به دعوت ندارن منم دعوتو بوسیدم گذاشتم کنار🤪

عزیز  بعد 5 ماه میخوان بیان،بهدقول خودت 8 تا 11،،خدایی دیگه بهونه نیار،سعی کن بهتون خوش بگذره،، ...

مرسی عزیزم باشه🥲🥲❣دلایلمو ببین اون بالا برای یکی از خانمها گفتم🥲

2728