2733
2734

من

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره  درد دارم فکرم درگیره

عزیزم   خودتو  بیخیال علائم بگیر  ... بخدا  برا من هر ماه علائم جدید میاد اما آخرشم پریود میاد  میخوره تو ذوقم  ... بیخیال باش فقط تا وقتی ک خدا بخاد 

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )  
2738
عزیزم   خودتو  بیخیال علائم بگیر  ... بخدا  برا من هر ماه علائم جدید میاد اما آخ ...

باش عزیزم ان شاءالله که بچه گیرت میاد و بیای اینجا بگی برات دعا میکنم تو هم ب من دعا کن ۱ ساله ازدواج کردم 

باش عزیزم ان شاءالله که بچه گیرت میاد و بیای اینجا بگی برات دعا میکنم تو هم ب من دعا کن ۱ ساله ازدوا ...

ممنون  ان شاءالله

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )