2733
2739

شوهرم بش گفت واحدی که ما توش میشینیم رو به نام زنم کن.بالاخره اول و اخر مال خودمونه و شوهرم تک پسره پدرشوهرم ۳ تا خونه داره و ۳ تا بچه.بعد چندسال زندگی و بخشیدن خطای شوهرم ایندفعه گفتم باید یه چیزی به نامم بکنی تا دلم‌ گرم بشه.اونم به باباش گفت عموم‌ گفت بهتره جدا شین من تا زنده م چیزی به نام کسی نمیکنم.ماشین خوبی داره ولی میدونم خوره ماشینه و دو سه سال یه بار عوض میکنه ارزش به نام زدن نداره

دخترم،شیرین ترین لحظه عمرم وقتی بود که تو رو از بخشnicu آوردمت خونه!

حق داره ، همسرت باید از خودش مالی داشته باشه و به اسم شما بزنه، الان واحد به اسمتون بزنه صدای زنش و بقیه بچه هاشم درمیاد ازین دید نگاه کن گلم

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من به عموت حق میدم اتفاقا

شما هم قبلا تاپیک هات و دیدم

نمیدونم این دفعه چی شده‌بینتون

ولی عموت حق داره

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

شوهرت از اموال قطعی خودش ببخشه،منم خودمو گذاشتم جای پدرشوهرت بهم برخورد،یهو بچم بگه فلان ملکتو بنام زنم کن!!این توقع نابجاییه

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2738

همین ک شوهرت گفته خوبه.... باور کن بابای من هیچی ب اسمم امکان نداره بزنه... تو بگو حتی ی دونگ

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

حقيقتا حرف همسرتون خيلي زشته هنوز ايشون تو قيد حياتن شايد دلشون بخواد به نام دختراشون كنن اصلا به شما لطف كردن خونه دادن نشستين وظيفه ايم نداشتن حالا به حاي تشكر ادم بده هم شدن همسرتون خودشون خونه بخرن بزنن به نام شما از مال بقيه بخشش نكنن

حق با پدرشوهرته عزیزم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

خوب تا وقتی پدر زنده ارثیه لازم نیست بده مال خودشه میتونه بده میتونه نده شما از شوهرت بخواه نه پدرشوهر به هرحال اون تعهدی در قبال شما نداره

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..

عموت حق داره 

اگه بنام شما بزنه 

اون دوتا بچش اعتراض میکنن 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

بیخیال ...با آقاییت ..بشین رو مبل و یه فیلم .و تخمه و چیپس فیلم ببین و دوتا آبنبات نوشابه ای واقعا بعد تخمه جوابه  

عقده هاتو یهو خالی نکن . این کار حیوناست 
2706