2733
2734
شوهرم قبول نمیکنه

شوهرت چرا داره اذیتت میکنه، خب اون سوسک کش صاحب مرده رو‌نریزه هی میریزه هی تو بدتر میشی بنظرم شوهرت بیماره

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😐😐 وای خدا  اقا تو ذیکا بریز اب بکش تمام میشه میره بعذم با دستمال خشک کن جلدش که نمی خواد اد ...

الهی که فدات شم میگم خونه شلوغه همه منو تحت نظر دارن چون شوهرم به همه گفته این دیونه هست همه به من نگاه میکنن فرصت زیاد ندارم برای شستن بخاطر همون میگم که آیا آب خالی پاک میکنه؟

2738
گلم اب میگیرم فقط روش دیگه دستمال نمی‌کشم کافیه ؟ تمیز میشه؟

اره عزیزم با آب خالی هم تمیز میشه خیالت راحت باشه دیگه نگرانم نباش گلم فقط با آب بشور مایع نزن سم ضرر نداری ک عزیزم کشنده نیست 

میگه خونه سوسک داره میگه نمی‌خوای گمشو خونه بابات

بهش بگو احمق اگه قرار بود سوسکا بمیرن خب تا الان میمردن یکساله داره با روح و روان تو بازی میکنه

یه سم‌دیگه هست که اسپری هست و فقط یکساعت قدرت داره اما واقعا سوسکارو میکشه ، دوشب از اون بزنین همه سوسکاتون میمیرن ، توی رنگ فروشی ها یا داروخخانه ها میفروشن 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
قرص بذار لا لباست ببر تو توالت با مایه دستشویی بشور بعد بذار دوباره لا لباس ببر بذار سرجاش

چرا گیجش میکنی خب میبینی ایشون نگران و وسواس داره خب با آب خالی هم تمیز میشه بهش بگو فقط با آب بشور  تمیز میشه نیازی هم ب مایع نیست ک خیالش راحت بشه 

قرصا ش زیاده آخه 

پاک ترین چیزی که خدا خلق کرده آب هست

آب هرچی رو پاک میکنه

اینو برای خودت تکرار کن تا یادت بمونه

قرص ها رو سریع بگیر زیر آب و تمام 

مطمئن باش تمیز و پاک میشه

بچه ها سلام...🙋‍♀️
2706