2737
2739

اگه روی بسته ریخته که مهم نیس اون بسته بندیا محکمن به چیزی داخلشون نمیره بسته بندی رو اب بکش بزار خشک شه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم تورو خدا جواب سوالموبده حالم بده

سلام ، عزیزم من تهران هستم و واقعا جدی بهت پیشنهاد میدم که هرجا که شما میگی یه بسته از اون پودر سوسک کشی که میگی بخورم تا بهت ثابت بشه اونا گچ هستن و هیچ آسیبی نه به ادم  بلکه به سوسکم نمیزنن ، یکسال هست خودت رو درگیر این سوسک کش کردی بخدا دنیا ارزش اینهمه اذیت رو‌نداره

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2740
سلام ، عزیزم من تهران هستم و واقعا جدی بهت پیشنهاد میدم که هرجا که شما میگی یه بسته از اون پودر سوسک ...

😂 😂 من تو یه خونه کرابه کردم لونه سوسکها بود قشنگ یادمه.... حتی سر دست پام میرفتن میومدن 

تنها میزی که میکستشون حشره کش تار ومار بود 

ممنونذگلم ولی بخدا قسم تایپیکای تکراریم دست خودم نیست 

میدونم گلم وسواسم یه مریضیه سخته 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها

عزیزم با آب خالی بشور دو طرفش و دست بکش بزار ی دستمال بکش تمیزهههه تمیز میشه خیالت راحت هیچ مشکلی پیش نمیاد واسش هیچ اثری هم از سم روی جلد قرص باقی نمی مونه نگران نباش اصلا فقط با آب خالی بشور مایع هم نمیخواد بزنی وقتی با آب شستی ی دستمال بکش ک خشک بشه و خیال خودتم راحت بشه همین

عزیزم یعنی با آب خالی بشورم کافیه ؟

بله

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
عزیزم با آب خالی بشور دو طرفش و دست بکش بزار ی دستمال بکش تمیزهههه تمیز میشه خیالت راحت هیچ مشکلی پی ...

گلم اب میگیرم فقط روش دیگه دستمال نمی‌کشم کافیه ؟ تمیز میشه؟