2733
2734
خطاب به پدر و مادر ها اینو میگم همچنین به زوج های جوان تا مشکل جدی تو زندگیتون دارید هرگز بچه دارنشی ...

به اینا میگن والد ناآگاه تازه خوبه یه سری هام میان برای بهتر شدن زندگی دستور بچه آوردن میدن پدر مادر شدن بنظرم سخت ترین مسئولیته شوخی که نیست ما داریم یه انسان به دنیا میاریم و بزرگ میکنیم 

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم..

باهاشون حرف بزن بگو اگه نمیخاستین چرا به دنیا اوردین

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

یکم بزرگ تر بودم خودم به فرزندی قبولت میکردم 🥺

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
2728
2738
منم تنها زندگی میکنم پدرو مادرم با پسرشون خوشن منم چند ساله جدا زندگی میکنم انگار پدرو مادر ندارم ال ...

با خوندن کامنتت هم خوشحال شدم هم ناراحت

ناراحت بابت اینکه خانوادت قدرتو ندونستن 

و خوشحال برای اینکه این همه قوی هستی👏👏👏

دمت گرم دختر آفرین واقعا ، ماشالا بهت👍👏

واقعا عالی هستی که خودت زندگی خودت رو ساختی بدون اینکه به کسی تکیه کنی یا از کسی انتظار داشته باشی

خیلیا هستن که شرایطشون بده ولی خب تلاشی نمیکنن

اما خب تو زندگیتو خودت ساختی😍

ایول بهت👏

خطاب به پدر و مادر ها اینو میگم همچنین به زوج های جوان تا مشکل جدی تو زندگیتون دارید هرگز بچه دارنشی ...

و اگه بچه دار شدن بخاطر بچه تحمل کنن تا بچه ها بزرگ بشن بلاخره مسئولیت کاری ک کردن باید بپذیرن  

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄

پدرومادرت معلومه آدمهای لجبازین ومتاسفانه شماهم این وسط گیرافتادین،  عزیزم پدرت  وظیفه شه شماراحمایت کنه وخرجی روزانه بهتون بده هیچوقت حس سرباری نداشته باش سعی کن زیاد این روزا با پدرت جروبحث نکن تا توام به سنی برسی مستقل شی 

2706