2737
2734
عنوان

من اون دختر ۶ سال پیش نیستم!

182 بازدید | 8 پست

سلام

من ۶ سال پیش یه دختر تپل خجالتی  افسرده و منزوی بودم اصلا اعتماد به نفس نداشتم  و توی کل فامیل منو اینجوری میشناختن

اما دقیقا از همون سال  شروع کردم به رژیم و ورزش

توی انزوای خودم تلاش کردم و چقدر توی باشگاه از اندامم تعریف کردند تشویق شدم و به وزن ایده آل رسیدم... باشگاه های مختلف رفتم دوره های مربیگری شرکت کردم کلی کارگاه شرکت کردم...گواهینامه گرفتم...اعتماد به نفسم نسبت به قبل خیلی بهتر شد... و اجتماعی شدم

همه اینها به دور از چشم آشنا و فامیل بود

و منم هیچوقت هیچ علاقه ای به توضیح دادن کارام نداشتم...

امااااا الان هرکدوم منو میبینه هنوز رفتار های تمسخرآمیزی که اون دوران میکرد رو انجام میدن

هنوز منو باور ندارند و فکر میکنن من همون دختر منزوی و بی اعتماد به نفس ۶ سال پیشم

سوالم اینه علی رقم توانایی هایی که دارم  آیا من باید خودمو ثابت کنم بهشون؟

با وجود درونگرا بودنم باید برم توضیح بدم که من آدم ۵ سال پیش نیستم؟

خلاصه خیلی دارم اذیت میشم

خدایا شکر که بدتر نشد🙄 

ببین دوست عزیز. هیچ توضیحی نده 

فقط وقتی مسخره کردن با اعتماد ب نفس حرف بزن و رفتار کن 

خودشون پراشون میریزه

درسته که توییو یه کیبورد موبایل!!  ولی دلیل نمیشه هرچیز بی اساسیو تایپ کنی که عزیز من !

یکی بهت بی احترامی کرد رسمی صحبت کن و قاطع !

بگو این چه طرز صحبته ؟ مگه من بچه ام بامن اینطوری برخورد میکنید 

تهشم بگو زشته بخداااا و محلو ترک کن.

خودشون دیگ گلیمشونو دراز نمیکنن

درسته که توییو یه کیبورد موبایل!!  ولی دلیل نمیشه هرچیز بی اساسیو تایپ کنی که عزیز من !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین دوست عزیز. هیچ توضیحی نده  فقط وقتی مسخره کردن با اعتماد ب نفس حرف بزن و رفتار کن  ...

دختر عمم رو دیروز دیدم یه جوری بهم گفت فاطی جایی میری سر خودتو گرم کنی یا هنوز میچپی گوشه اتاقت😐گفتم بله باشگاه میرم متوجه تغییراتم نیستی؟  چندتا باشگاه ازم خواستن برم مربیشون باشم😊  یهو بدون هیچ مقدمه ای پاشد از پیشم رفت😐

خدایا شکر که بدتر نشد🙄 
2731

میفهمم چی میگی 

انگار نمیشه تصویری که تو ذهنشونه رو پاک کرد 

طبیعی هم هست مارو بقیه کنترلی نداریم 

نه عزیزم لازم نیس خودتو ثابت کنی فقط خوده الانت باش ب مرور همه میفهمن چ بخوان چ نخوان 

میتونم بپرسم رفتار تمسخر آمیزشون مثلا چیه

دختر عمم رو دیروز دیدم یه جوری بهم گفت فاطی جایی میری سر خودتو گرم کنی یا هنوز میچپی گوشه اتاقت😐گفت ...

سنگین بود براش 

خیلیا تغییرات خوب تو دیگران براشون عذابه عزیز 

دوس دارن همیشه یکی باشه که پایین تر از اوناس 

دیگع عقلشون نمیرسه که هرکی زندگی خودشو داره 

جواب خیلی خوبی دادی همین طور پیش برو 

میفهمم چی میگی  انگار نمیشه تصویری که تو ذهنشونه رو پاک کرد  طبیعی هم هست مارو بقیه کنتر ...

مثلا میگن فاطی هنوز خودشو تو اتاق زندانی میکنه بگو بیاد بیرون یه بادی به کلش بخوره 

درصورتی که من ۱۰ ساعت بیرون خونه، کلاس بودم ولی اونا نمیدونستن

یا کاری که دارم توی جمع انجام میدم رو از دستم میکشند و میگن نمیتونی انجام بدی

یا صحبت که میکنم اهمیتی به حرفام نمیدن

خدایا شکر که بدتر نشد🙄 
مثلا میگن فاطی هنوز خودشو تو اتاق زندانی میکنه بگو بیاد بیرون یه بادی به کلش بخوره   درصو ...

میفهمم چی میگی 

فقط اگه بخوای بیوفتی تو این فاز که بخوای خودتو همش ثابت کنی واقعا اذیت میشی 

بیشتر از الان 

فقط سعی کن تو لحظه جوابی بدی یا واکنشی داشته باشی 

مثلا وقتی میگن نمیتونی انجام بدی .بخند بگو بشین و تماشا کن یا مثلا بگو من به عهده گرفتم اینو کار زیاده میتونی مشغول یکار دیگه بشی 

اگه به حرفات اهمیت نمیدن بنظرم مطرح کردن نظرهاتو از تو جمع های کوجیک شروع کن .وقتی که فقط دو سه نفر هستین.بلند و رسا هم صحبت کن .آروم اروم پیش برو 

ثابت نکن خودتو چون بعد اون همش باید ثابت کنی تا حس بدی که ازشون میگیری رو از بین ببری 

2738
دختر عمم رو دیروز دیدم یه جوری بهم گفت فاطی جایی میری سر خودتو گرم کنی یا هنوز میچپی گوشه اتاقت😐گفت ...

برنامه هاتو بهشون نگوووو 

فقط مربی شو چش بقیه دراد