2737
2734

بچه ها من دو هفته دبگ زایمانمه ولی هنوز اسم نداره بچم

اسم دختر اولم آندیا 

اسم این یکی دخترمو نمیدونم چی بزارم 

یکمی هم ب اندیا بیاد و معنی خوبی داشته و خوش اوا باشه😟😟نظر میدین؟

تنها کسی که نگاهش کردم |تو| بودی من بقیه رو فقط میبینم . . 🌙♥️                                                                      

سلام عزیزم مبارک باشه ان شاء الله 

نادیا هم میاد ب اسم آندیا

وزن فعلی 57                      وزن هدف50          هیچوقت نگو من کسی را ندارم، چون همه کس ما فقط خداست وهیچکس جز خدا ماندگار نیست برایمان            دوستای خوبم یه پیج عطر و ادکلن خوب میشناسم ک ازش خرید میکنم خیلی راضیم دلم نیومد ب شما معرفی نکنم چون هم قیمتاش مناسبه و هم کیفیتش عالیه، خریدین منودعا کنیدکه بهتون معرفی کردم 😍       توی اینستا بزنید    bookhooboo

نادیا 

آنیل 

نیلا 

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مبارکه

اسم قشنگ و با معنی بذار حالا هم بهم نیاد اشکال نداره

(بچه هام اسمشون مترادفن مدام قاطی میکنم🥲) 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2738