2737
2739
عنوان

شما بودید چیکار میکردین ؟؟

131 بازدید | 14 پست

شیش ماهه پیش ، چون همسرم شهر دیگه سر کار هست وبچه ندارم و تنهام ی چند هفته ای موندم خونه مامانم اینا... خونه شون با ما تو ی شهریم...

بعد ی روز که من داشتم با داداشم حرف میزدم ک مثلا برو فلان کار رو برام انجام بده ... 

دیدم بابام پاشد اومد ک نهههههه ، من نمی‌ذارم ،، ماشینه منه نمی‌ذارم بره کاری باهاش انجام بده ....

منم گفتم چرا اینجوری میگی 

برگشت گفت یعنی چی ،،،، ی ماهه اومدی اینجا و چند تا توهین کرد ، جوابش رو دادم بعد گفت ببین تو با ی اشغالی پیشم هیچ فرقی نداری 😔😔😔😔😔😔

منم دلم شکست و پاشدم جمع کردم اومدم خونه م ،، اونم گفت ببخشید بچه ها ( ههههخ، فکر میکنه حالا بهش میگم نرو ) ....

خلاصه ک دیگه قهر کردم و نرفتم .الان بعد شیش ماه واتساپ داده که من اگه عصبانی شدم ببخشید و پاشو بیا و لجبازی نکن و از این حرفا ...  ی روزی مردم بعد پشیمون میشی ....

در صورتیکه خودش مقصر. بود ،، اصلا انگار با من لج داره 

واکنشم چی باشه ؟؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

من بودم دلم نرم میشد

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی شش ماهه باباتو ندیدی

خیلی کار بدی کردی هر چی باشه اون باباته باید میرفتی دیدنش 

من بابام توی املاک که رفته بودیم خونه بخریم  دعوام کرد داد زد سرم عصر رفتم خونه اش دستشو بوسیدم بغلش کزدم اومدم خونه تا فردا صبر میکردم میمردم 

2738
حتی با وجود توهینایی ک بهت کرد ؟

اره

همین الانشم با پدرم خیلی تو کشمکش هستم ، ولی باز هرکاری میکنه و هرحرفی میزنه،اگه معذرت خواهی کنه یا به نحوی نازمو بکشه،دلم نرم میشه

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑
یعنی شش ماهه باباتو ندیدی خیلی کار بدی کردی هر چی باشه اون باباته باید میرفتی دیدنش  من بابام ...

عزیزم بهم توهین کرد 

متن رو کامل خوندی ؟؟؟ 

من اونجا بودم جوری حرف زد ک برگشتم خونه ی خودم و شبا تنها می‌خوابیدم تا الان م شیش ماهه .درصورتیکه وقتی شوهرم نیست حداقل باید راهی ب خونه ی پدرم می‌داشتم 

حتما پدر شما خیلی مهربونه 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
شماهم نباید دهن به دهن پدرت میزاشتی الانم کدورتابزار کنار واشتی کن اینا کسی میگه که پدرش از دست داده ...

اولا که روح پدرتون شاد   

ولی بهم بد توهین کرد و عملا نذاشت برادرم برام کاری انجام بدم 

بعدشم ک از خونه زدم بیرون براش مهم نبود

بوی نم بارون 😍🌧️☔
شماهم نباید دهن به دهن پدرت میزاشتی الانم کدورتابزار کنار واشتی کن اینا کسی میگه که پدرش از دست داده ...

در ضمن شاید پدر خدا بیامرزتون شما بهتون توهین نکرده ک اینجوری میگید 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2706