2737
2739

پسرم نزدیک 6 سالشه دکترم گفته بعد 6 ماه میتونی بچه دار شی به نظرتون حرفشو گوش کنم یا بیشتر صبر کنم از طرفی باز میگم اختلاف سنی بچه ام زیاد میشه تجارب خودتون واطرافیان بگید بهم 

دیسک کمرو میگی؟؟ آره من زنداییم دیسکشو عمل کرد بعدش باردار شد. هیچ مشکلیم نداشت سزارین بود

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیسک کمرو میگی؟؟ آره من زنداییم دیسکشو عمل کرد بعدش باردار شد. هیچ مشکلیم نداشت سزارین بود

آهان خوبه خداروشکر آره عمل کردم پلاتین دارم دو دل شدم واسه باردارشدنم

2728
آهان خوبه خداروشکر آره عمل کردم پلاتین دارم دو دل شدم واسه باردارشدنم

ببین دکترت چی میگه، بین ۶ماه تا یک سال صبر کن بعدش اگه مشکلی نداشتی اقدام کن به امید خدا

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ببخشید چچه علائمی داشتی برای دیسک؟

من علائم کمردرد شدید وضعف وبی حسی پا البته من لغزندگی هست علائم مختلف داره دیسک بستگی به نوع دیسک داره کمردرد حاد کمر دردی هست که از 6 هفته بگذره بهبود پیدا نکنه مال من حاد شده بود

2738