2733
2734

دختر و پسر همکار که هردو ب تازگی استخدام شدن دختر آنلاین شاپ هم داره و درامدش بیشتر

فاصله سنی ۳ سال 

هر دو اهل تفریح و مسافرت 

از لحاظ ظاهر هم سطح پسر یکم بهتر 

هر دو احساساتی و هیجانی زیاد و یکم عصبی خخخ 

پسر مغرور 

پسر روابط عمومی خوب و سرزبون دار ؛ دختر اروم 

وضع مالی خانواده ها متوسط ؛ پسر یکم بهتر (شادتر زندگی کردن ؛ خوب گشتن پوشیدن خوردن ) ولی دختر از خودش خونه داره 

دختر اصفهانی پسر بهبهانی 

دختر یکم مذهبی؛ حجاب معمولی ولی به روز اما نماز میخونه و روزه میگیره پسر نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید ببینی ضمینه ی نمازو روزه رو داره بعدا میخونه.به نظرم اذیت میشی وگرنه تو زندگی.خواهرم مثل توعه ش ...

نه بستگی به اخلاق هر کس داره من شوهرم بسیار نماز خونه ولی من نه مشکلی هم تو این سی سال نشده

2738

این چیزایی که گفتین شرایط اساسی نیستن که از رو اینا بگیم بهم میخورن یا نه فرعیاتن از نظر فرعیات اکین و چیزای اصلی تری هست، اخلاق اینا

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.
خیلی تفاوت دارن؟

من خودم از نزدیک اصفهان رفتم خوزستان. اره تفاوت هست. اگه دخترع میره بهبهان باید تفاوتا رو بپذیره. اگرم شهر دیگه این ک کارش ساده تره. منظورم تهران زندگی کنن یا اصفهان

واسه ازدواج کردن از مشاوره کمک بگیر عزیزم.اینجا کسی نمیتونه کمک کنه.همون عصبی بودن میتونه یه زندگی رونابود کنه.نوع نگاه به ازدواج خیلی مهمه.ازدواج معامله نیست که من این دارم تو اون داری.تفاوت مذهب خیلی مهمه.مثلا من پوشش رو قبول ندارم با همه دست میدم راحتم همسرمم همه اینا واسه عادی باید باشه اگر نباشه این زندگی جهنمه

2706