2733
2734

قضیه از این قراره که کلا من کاری به کار کسی ندارم اما اگر طرف چندباری بهم تیکه بندازه یا کاری بکنه که بهم بی احترامی بشه از زندگیم حذفش میکنم

حالا قضیه از این قراره که یکی از خاله هام نامزدی دخترش بود بنا به دلایلی نتونستم برم...بعد گویا بهشون زور اومده چون به مامانم تو نامزدی گفته بودن که هرکس نامزدی نیاد دیگه عقد عروسی هم دعوت نمیشه ....نمیدونم این دیگه چه مدلشه...

خلاصه بعد نامزدی من بی خبر از تمام این قضایا به مامانم گفتم به دخترخاله بگه عکسای نامزدی رو واتساپ کنه من ببینم که دختر خاله پشت گوشی برگشت گفت شرمنده میخواستی بیای ...حالا تقریبا یک ماه پیش عقدش بوده منو دعوت نکرد فقط مامانمو گفت مامانمم به خاطر من نرفت...حالا خاله ام با مامانم قهر کرده و گفته چرا مثلا رویا(دخترخالمه مستعار)به من ترجیح داده....خیلی ناراحت شدم از حرفش یه چی بگین اروم بشم فردا میخوام جوابشو بدم

دختر خوبی بودم خلاصه وار همه رو یه جا گفتم

حاضرجواب نیستم ولی اومدم

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی روابطتون  از قبل با هم خوب نیس که نیومدن تو رو به دل گرفتن؟؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731
2738
یعنی چی که فقط مامانتو دعوت کرده، عروسی هم باز فقط مامانتو دعوت میکرد،همون بهتر که نرفتین. بیخیال با ...

تازه ناراحتم شده که مامانم نرفته میگه چرا دختر منو به دخترت ترجیح دادی😂مغزش هنگه انگار

2706