2733
2739
عنوان

دخترها یا دختردارها لطفا بیاین داخل !!

| مشاهده متن کامل بحث + 2428 بازدید | 127 پست
دختر منم کوتاهه هم سن دختر شما

تا پریود نشده ببر غدد

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر من پریود نشده نگرانم 

عزیزم قدش عالیه نگران چی هستی

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
١۶٣

خوبه بازم رشد میکنه 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2738
بردم الان پنج ماهی میشه هورمون رشد میزنه 

تاثیر داره؟

دکتر دختر من گفت مهر تصمیم میگیریم برای هورمون رشد 😭

2706