2733
2739
عنوان

شوهرم نه فالوم می‌کنه نه درخواستمو قبول میکنه،اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 67 پست
خشتکشو بکش سرش

فعلا سرسنگین شدم و سکوت کردم

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اخلاقمو میدونم..من یکی نمیتونم تحمل کنم این مدلی رو

خیلیا نمیتونن

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
اوایل رمز نداشت،بعد من دیدم شماره خواهرای جاریم،حتی زن همسایه که کرم داشت و بیوه همه رو داشت اعتراض ...

یه بار با احترام و محبت ازش بخواه رمز رو بگه

اگه نداد یا مقاومت کرد کوتاه نیا 

پیله کن

البته همسر من سریع رمز رو گفت ولی گفتم خدا شاهده رمز رو نمی گفتی گوشی رو میزدم توی تلوزیون 

از دو جا ضرر کنی

نهایتش دعوامون میشد دیگه

نمی گم شما این کار رو بکن

میگم باید اولویت زندگی خودت باشی

هر زنی اگه خودش رو دوست داشته باشه نترسه و همه چی رو حتی شوهر و بچه و دوست رو کنار بزنه فقط خودش و خودش مهم باشه بهترین زندگی رو داره

زنهای اطراف رو ببین

اونی که با صلابته خودخواهه خودپسنده خوب می پوشه خوب میخوره خوب میگرده دنیا به کامشه و بچه و شوهر هم مثل پروانه دور و برش

2728

ببخشید حالم خوب نیست قفل میکنم.مرسی که کمکم کردید.التماس دعا.

به من چی؟خدا به من رحم نکرد،نه؟

تازه من به نظر خودم خیلی ادم ساده ای هستم باور کن زن های دور و برم همه عین گرگ ان ! 

ولی شما رو می بینم اینجورید تعجب می کنم 

می ترسم حرفی بزنم و بهت کاری رو یاد بدم باعث اختلاف تون بشه 

نمیشه بهش نامه بنویسی ؟ 

2738