2737
2734
عنوان

خیلی حرص خوردم واقعا:)

146 بازدید | 10 پست

سلام

دیروز رفته بودم فیلم بریزم بعدش من رو پسره که فیلم میریزه کراش دارم:/

یه دختره افاده ای رو صندلی راحتیا که مشتری میشینه نشسته بود بعد حالت نیمه دراز بود انقد راحت!!! 

شالش افتاده بود بعد به من هی نیشخند میزد... 

من کلا لباس یکم گشاد میپوشم چون تابستونه و راحت ترم... 

در اومد بهم گفتش که عزیزم اضافه وزن داری گشاد میپوشی؟بهت میخوره تپل باشی... 

جلو طرف آب شدم چپ چپ نگاش کردم هیچی نگفتم 

دختره هی روبروش پاهاشو دراز میکرد و فلان خب ینی چی واقعا 

بعد میخواست گلس گوشیشو عوض کنه در اومد گفتش که میشه منم بیام پشت ببینم چه جوری عوض میکنی؟ 

پسره بهش گفت حالا چیز مهمی  نیست میخوای بیا یاد بگیر که دیگه نخوای بیای اینجا... 

دختره هی شروع کرد خندیدن و فلان.. 

خلاصه من فیلممو ریختم قیمتش شد دوازده تومن بعد این همیشه برای من دو تومن کم میکشه دلیلشم نمیدونم! یه دفه عم فلشمو درست کرد باید سی تمون میگرف که گفتم چقد میشه گف هیچی! 

بعد دختره سرشو کرد تو رسید من گف مگه نمیشد دوازده تومن چرا ده تمون کشیدید براشون؟ 

بعد اونم گف لابد یه چی میدونم

خیلی خورد شدم ديروز واقعا اون حرفو که زد

کلا رفتاراش تو مخم بود من همینطوریشم اعتماد به نفسم داغونه اینم اینو گف دلم نمیخواد حتی برم بیرون 

لطفا نیاید بگید الان سن عشق و این داستانا نیست! 

خودم درسم اولویتم هست و فقط روش کراشم همین

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

کراش بودن طبیعیع همه تو زندگیشون از یکی خوششون میومده 

بعدم اون‌دختره داشته نخ میداده به پسره اونم به هر قیمتی 

بهشم فکر نکن همینکه پسره درجوابش اونطور جواب داده دیگ ازت طرفداری کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه دختر چیپ و رومخی

خیلیییییییییییییی بخدا از حرص پیشونیم خیس عرق شده بود

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

واست مهم نباشه باو از این دخترای رومخ زیادن

پدری به پسرش می‌گه: این ساعتی هست که پدر بزرگم به من داده و بیش از ۲۰۰ سال عمر داره!قبل از اینکه بدمش به تو، برو جواهر فروشی و ببین چقدر بابت ساعت پرداخت می‌کنند!پسر میره و برمیگرده و به پدر میگه: گفتند این ساعت زیادی کهنه و قدیمیه و فقط ۱۵ میلیون بابت طلاش میتونند پرداخت کنندپدر دوباره یه پسرش میگه: ببر یک دست دوم فروشی ببین اونا چقدر میخرند!پسر برمیگرده و میگه : فقط ۱ میلیون بابت ساعت پول میدند چون خیلی کهنست!پدر از پسرش درخواست میکنه به موزه هم بره و ساعت رو به اون ها هم نشون بده!پسر به موزه میره و برمیگرده و میگه :کارشناس موزه عاشق این ساعت شده و موزه حاضر هست ۱۰ میلیارد بابت یه همچین ساعت قدیمی و باارزشی پرداخت کنه چون یک نمونه خیلی کمیاب از یک سازنده معروف به حساب میاد!اون موقع پدر به پسرش میگه:فقط میخواستم بهت نشون بدم ، فقط جای درست میتونه ارزش واقعی تورو بهت نشون بده.اگه تو جای اشتباه کسی بهت اهمیت نداد اصلا ناراحت نشو، چون ارزش تو کم نشده فقط جای درستی قرار نداری!کسانی که ارزش واقعی شمارو میدونند همیشه وجود دارند، بنابر این سعی کنید جایی قرار بگیرید که ارزش واقعی شمارو بدونند:)
من بودم دختره رو همونجا جر واجر میکردم 🤣

لعنتی هی نگاش میکردم از رو نمیرفت

به چه قیمتی میخواست خودشیرینی کنه نمیخوام عیب کنما ولی واقعا دست میکردی تو صورتش تا آرنج میرفتی تو کرم پودر

با وجود این همه آرایش قیافش معمولی بود

الان یه عده میان میگن مهم اخلاقه! 

اخلاقشم که دیدیم.. 

واقعا یه عده چطور اعتماد به نفس دارن من هنوزم بدون ماسک تا سر کوچه نمیرم انقد با خودم مشکل دارم! 

2738

اینم یادم رفت بگم

از حرص رگ پیشونیم زده بود بیرون تابلو بود

در اومد بهم گفت عزیزم چرا حرص میخوری اگه واقعا وزنت زیاده رژیم بگیر!

منم بهش گفتم باز من گشاد میپوشم شما که تنگ پوشیدی ریخته بیرون چی میگی؟😐😐

اشتباه میکنی بیخود تو خیلی هم خوبی

لطف دارید🙂❤️