2733
2734

سلام دوستان من میخوام بیام بندر انشالله اخرهفته میدونم هوا هم خیلی گرمه 

یه سوال جا واسه اسکان میتونیم پیداکنیم نهابت ۱شب اونجاییم واینکه بازارها فقط شب هاباز هستن بخاطر گرما یاطول روز هم بازه؟چون بچه کوچیک دارم یکم استرس دارم 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

مرکز شهر گناوه میشه بازار گناوه . مسافرخانه داره فاصله مرکز شهر با کنار دریا پنج الی ده دقیقست که هتل اونجا داره هتل سه ستاره خلیج فارس . خود مرکز شهر هم داره . روزا ساعت ۹ صبح تا یک ظهر عصر هم پنج میان تا نه شب اینا . شبا زیاد باز نیست .البته بعضی یکسره هم بازن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرکز شهر گناوه میشه بازار گناوه . مسافرخانه داره فاصله مرکز شهر با کنار دریا پنج الی ده دقیقست که هت ...

خیلی ازت ممنون‌عزیزم لطف کردی

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731