2737
2739
عنوان

اونایی که بینیشونو عمل کردن بیان

148 بازدید | 18 پست

بچها من الان یه ماهه از عملم میگذره دیگه به روال قبل برگشتم و هرکاری که قبل عمل میکردم و میکنم الانم‌مراقبت میخاد؟نگرانم کج نشه بهو‌..بعد چ مدت کجی و ایناش مشحص میشه

بعد یکسال 

مراقب باش کسی نزنه بهش و چسب درست بزن که کج نشه 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله مراقبت میخواد.تا ۶ماه حداقل سنگین بلند نکن .سرتو زیاد پایین نگیر.مرتب چسب بزن.کرم ترمیم کننده برای جای بخیه ها یادت نره

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2728

بهتره وسایل زیاد سنگین بلند نکنی

تا سه ماه هم بینیتو با سرم شستشو بدی

چسب هم تا وقتی دکتر گفته حتما بزن

معمولا نقایص بعد از ۳ یا ۴ ماه که ورم بخوابه خودشو نشون میده قبلش نامتقارنی ها بخاطر ورمه 

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖
2738
2706