2737
2734
عنوان

ماشین لباسشویی سامسونگ

118 بازدید | 6 پست
دوستان سلام کسی در مورد مدل جدید ماشین لباسشویی سامسونگ که در حین شستشو میشه لباس اضافه کرد اطلاعی داره . تو سایتش چیز زیادی ننوشته . می خوام ببینم مردم از خریدنش رضایت دارن یا نه
چون هنوز خیلی جدیده و اگه کسی هم خریده باشه زیاد استفاده نکرده که خوب و بدش روبفهمه خانومی.ولی من اگه جای شما بودم بدون شک همین مدل رو میخریدم چون هیچوقت به سامسونگ شک ندارم. برای جهیزیم هم کلا سمسونگ گرفتم و خداروشکر همشون خوب جواب پس دادن. من اکوبابل گرفتم که جدیدترینش بود . پس مطمئن باش مدل جدیدش از این هم بهتره عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من 1 سال پیش سامسونگ خریده اصلا راضی نیست . چون در ایران داره تولید میشه حتی با ماشین لباسشویی من که 6-7 سال پیش خریدم (سامسونگه ) از نظر ظاهری قابل مقایسه نیست
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2731

تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ

ما با تعمیر کار ماشین لباسشویی سامسونگ و تعمیر کار لباسشویی سامسونگ در خدمت شما هستیم. ما برای تعمیر کار ماشین لباسشویی سامسونگ،  تعمیر کار لباسشویی سامسونگ در سایت ثبت آگهی و نیازمندیهای رایگان شپینو خدمتی از ماست.

ما با تعمیر کار ماشین لباسشویی سامسونگ و تعمیر کار لباسشویی سامسونگ در خدمت شما هستیم.

https://shepino.com/تعمیر-کار-ماشین-لباسشویی-سامسونگ-تعمی/