2737
2734

بچه ها حالم خوب نیست  ترو خدا دعام کنین 

من نتونستم خیانت کنم  ولی در عوضش حال روز خودم خراب شده😅

نتونستم دل یکی دیگرو بشکنم با اینکه دل خودم شکسته 🙂💔

بچه ها چند ماه پیش بود ک  پسره رو دیدم  و عاشقش شدم 

طی این مدت از  اونم توجه میدیدم مثلا نگاهاش لبخنداش و....  ولی خب شایدم منظوری نداشته. 

بچه ها خیلی  خیلی سختی کشیدم بابتش 

چه بلاهایی ک سرم نیومده 

معدم عصبی شده  تا یذره  عصبی میشم تا یدره استرسی میشم جوریم که  تا چند وعده نمیتونم غدا بخورم 

قلبم انقدر درد گرفته  ک از شدت دردش گاهی حس میکنم الاناس بزنه بیرون 

انقدر روح و روانمو درگیرش کردم  بخاطر عشقی ک بهش دشتم ک شدم یه ادم افسرده و مغزش داره از تو فریاد میزنه 

انقدر ک شبا بیقرارم ک نمیتونم بخوابم تا خود صبح 

این همه درد براش کشیدم تا اینکه بعد از 4ماه تصمیم گرفتم برم و بهش بگم 

رفتم بهش گفتم 

بهش پیام دادم  

بچه ها من غرورمو براش زیر پا گذاشتم. و اونم.... 

نــــشـــد ســهــمــم امــا مـــن هــمــیــشــه عــ🖤ـــاشــقــش هســـ🖤❤ــتــم 

بهش پیام دادم و اونم درکم کرد و بهم گفت کی هستین و کجا منو دیدی 

اول تصمیم نداشتم بهش بگم ولی بعدش بهش گفتم 

بچه ها خیلی درک کرد و خیلیم خوب و محترمانه جواب داد 

تا اینکه ما تا دوروز چت کردیم ولی خیلی عادی  یهو فهمیدم خودش تو رابطس

بعدش🙂.... 

نــــشـــد ســهــمــم امــا مـــن هــمــیــشــه عــ🖤ـــاشــقــش هســـ🖤❤ــتــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب

هرچقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آیندتان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💜🌌🌙زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید.!!💚🌱به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم اندازی زیبا باشد.هرروز یک شروع تازه است.💛⭐هر صبح که از خواب بیدار میشویم،اولین روز از باقی عمرمان است.🌈یکی از بهترین راه ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است...❤️🍃که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که از خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود ! 💙✨
2738
دخبر زوده واسه این چیزااا بابا منم ۱۸ سالمه هر چ هستت اتفاقا تجربه میکنی ک تو سن های بالاتر انتخابات ...

همه اینارو بزار بر اساس تجربه و خیلیم خوبه ک تجربه کنی تا بتونی دز سن های مهم تر زندگیت انتخاب درست تری کنی

2706