2737
2739
عنوان

کیف پول شوهرمو دزدیدن 😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 36 پست
من حالم بد بود شوهرم کلانتری رفت ولی اصلا نفهمیدم برای چی رفت هنوزم حالم بده دیشب از هر طرف فشار اوم ...

و اِنَهُ علی رجعه لَقادر اینو بخون انشالله پیدا میشه خودم ازش نتیجه گرفتم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
همین دیگه 😭😭😭شوهرمم میگه از کارو زندگی باید بزنم بیوفتم دنبال اینا کارشم جوریه اصلا تایم خالی ندا ...

نگران نباش انشالله پیدا میشه پولشو برمیدارن مدارکو میندازن  تو هفته دیگه بره اداره پست هم سربزنه 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

إِنَّهُ عَلَىٰ رَجْعِهِ لَقَادِرٌ

بی‌گمان خداوند (تعالی که انسان را در آغاز از آب نطفه آفریده است، همو) قادر است که بار دیگر انسان را (پس از مرگ به زندگی) برگرداند.

توضیحات:

[«رَجْع»: بازگرداندن (نگا: توبه / 83). مراد زنده گرداندن در آخرت است.]]

سوره طارق آیه 8

این ایه منظورش زنده کردن مردگان هست نه بازگرداندن وسایل گمشده مردم  ...... التماس تفکر 

تنهايی؟نہ، اللہ بامن است٭*★☆اهل سنتِ ایران هستم