2737
2739
عنوان

بنظرتون چیکار کنم ؟؟؟؟؟

69 بازدید | 11 پست

شیش ماهه پیش ، چون همسرم شهر دیگه سر کار هست وبچه ندارم و تنهام ی چند هفته ای موندم خونه مامانم اینا... خونه شون با ما تو ی شهریم...

بعد ی روز که من داشتم با داداشم حرف میزدم ک مثلا برو فلان کار رو برام انجام بده ... 

دیدم بابام پاشد اومد ک نهههههه ، من نمی‌ذارم ،، ماشینه منه نمی‌ذارم بره کاری باهاش انجام بده ....

منم گفتم چرا اینجوری میگی 

برگشت گفت یعنی چی ،،،، ی ماهه اومدی اینجا و چند تا توهین کرد ، جوابش رو دادم بعد گفت ببین تو با ی اشغالی پیشم هیچ فرقی نداری 😔😔😔😔😔😔

منم دلم شکست و پاشدم جمع کردم اومدم خونه م ،، اونم گفت ببخشید بچه ها ( گوووووز ، فکر میکنه حالا بهش میگم نرو ) ....

خلاصه ک دیگه قهر کردم و نرفتم .الان بعد شیش ماه واتساپ داده که من اگه عصبانی شدم ببخشید و پاشو بیا و لجبازی نکن و از این حرفا ...  ی روزی مردم بعد پشیمون میشی ....

در صورتیکه خودش مقصر. بود ،، اصلا انگار با من لج داره 

واکنشم چی باشه ؟؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

تا روزی که خودشون نیان در خونت و ازت عذرخواهی درست درمون کنن اونجا نرو ، یه بار زنده ای فرقی هم نداره خانوادت باشه یا غریبه وقتی بهت توهین میشه باید مقابلشون وایسی ، محتاجشون که نیستی خونه زندگی خودتو داری 

به قول یه آهنگی هر جایی هارو تحویل نگیر ،هرجا نرو شأن داشته باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفت وامدتو کنترل کن احترامت بمونه اما مبادا بی احترامی کنی غرورشو بشکنی حق پدر و مادر بالاتر از این ...

یغنی چی رفت و آمد بجا ؟؟. 

آیا اینکه من برم خونه ی پدرم، باید شمارش روز بذارم ک مبادا از فلان تعداد روز بیشتر نشه؟؟؟؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2728
تا روزی که خودشون نیان در خونت و ازت عذرخواهی درست درمون کنن اونجا نرو ، یه بار زنده ای فرقی هم ندار ...

اون روزی که اومدم اصلا یادم نمیره با چشم گریون برگشتم ... و شیش ماه خودم تو خونه تنها بودم

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2738
۳۰

خب دختر گل بچه نیستی که وقتی میبینی اخلاق پدرت اینجوریه شما هم بدون درگیری وبی احترامی جوری برو وبیا که شما رو رو چشماشون بذارن مطمین باش تو این شش ماه اونا دلشون ناراحت بوده و فکر کردن شما با یه دعوا ی پدر و دختری اونا رو گذاشتی کنار بازم میگم مواظب باش دلشون نشکنه آدم از پدر و مادر کینه میگیره؟

خب دختر گل بچه نیستی که وقتی میبینی اخلاق پدرت اینجوریه شما هم بدون درگیری وبی احترامی جوری برو وبیا ...

اخه نسبت ب اون یکی خواهرم ک اونم ازدواج کرده اینجوری نیست 

اون خواهرم میاد میمونه یک هفته یا ده روز ،، اصلا بهش نازک‌تر از گل نمیگن 

البته پدرم ها 

وگرنه مادرم عالیه 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
اخه نسبت ب اون یکی خواهرم ک اونم ازدواج کرده اینجوری نیست  اون خواهرم میاد میمونه یک هفته یا د ...

عیبی نداره. روزگار. بزرگ کردن بچه ها. چنان روح وروان آدمو خرد می‌کنه اعصاب نمی‌مونه چه می‌دونی اون لحظه تو چه حالی بوده؟عمرشو جونشو برای شما گذاشته به دل نگیر سنگین برو بیا اما کینه نکن