2737
2739

من ۲۷ هفته باردارم 

سه روزی میشد موقع اد رار اونجا میسوخت

حالا امروز صبح رفتم سرویس بهداشتی دیدم ادرارم قرمز خونی 

میسوزه 

جمعه هس دکتر نیس 

چیکار کنم 😔😔😔😔😔😔😔

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿

ببخشید رک گفتم 

خیلی نگرانم

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من اينجوري شدم موقع زايمانم بود

ولی من ۲۷ هفته امه 

2728

اب بیشتر بخور عزیزم 

مایعات بیشتر 

در ضمن دقت کن ترشح خونی هست یا ادرار خونی 

یه پد بذار سرفه کن نشسته 

بعد ایستاده 

دو بار چک کن اگه ترشح خونی هست برو بیمارستان 

اگه ادرار خونی هست 

چی خوردی عزیز این سه روز اخیر 

اب هم زیاد بخور تا ۱۳ لیوان اب روزی 

ده تا اب ۲ تا چای خیلی کمرنگ 

بهتره بازم بری بیمارستان ها هستن 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

نگران نباش یابرو بیمارستان بخش زایشگاه مشکلتو بگو اونا برات ازمایش وایناانجام میدن...یا فردا برو پیگیری کن...احتمال زیاد عفونت ادراری وایناس

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
اب بیشتر بخور عزیزم  مایعات بیشتر  در ضمن دقت کن ترشح خونی هست یا ادرار خونی  یه پ ...

ممنونم الان این راه امتحان میکنم 

اگه ترشح قرمز بود برم بیمارستان 

ولی جمعه اس بیمارستان که متخصص نداره 

2740

عفونته منم اوایل عروسی اینجوری میشدم خودم خیلی زجر کشیدم سر این

رفتی سرویس اصلا فشار نیار ریلکس کن خودتو ش. ل بگیر اون قسمتو بعدم با آب نشور ش. ورت بپوش ک نجس نشه  بعد  خوب شدن ملایم بشورش  اصلا هم با دستمال موقع خشک کردن ب اون قسمت فشار نیار دراز نکش بشین یا راه برو مایعات مصرف کن.

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
ممنونم الان این راه امتحان میکنم  اگه ترشح قرمز بود برم بیمارستان  ولی جمعه اس بیمارستان ...

نداره چرا نداره 

بیمارستانا شیفتی پزشک دارن عزیز 

بیمارستان رو بدون پزشک نمیذارن که 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
عفونته منم اوایل عروسی اینجوری میشدم خودم خیلی زجر کشیدم سر این رفتی سرویس اصلا فشار نیار ریلکس کن ...

خیلی ببخشید ولی رنگ ادرارم خونیه 

خیلی میترسم برای دخترم مشکلی پیش نیاد

من همش آب بخورم برم سرویس بهداشتی عفونتم برطرف میشه؟ 

خیلی ببخشید ولی رنگ ادرارم خونیه  خیلی میترسم برای دخترم مشکلی پیش نیاد من همش آب بخورم برم س ...

همون کارارو بکنک بالا گفتم اصلا رفتی سرویس ب خودت فشار نیار بدتر میشه

مایعات بخورو تحرک داشته باش اگه امکانش بود هم برو دکتر فک کنم قرص سفکسیم بدن بهت

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت