2733
2734

متاسفانه مامانم وکیله ولی خودم سر در نمیارم😕🧘🏻‍♀️

دانشجوی علوم تربیتی گرایش آموزش ابتدایی. خدایا شکرت 🙏بخاطر هر چیزی که دارم 💓  یا امام رضااااااااااااااااااااااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از شغلشون راضین؟

راضی هم نباشه درآمدش عالیه ولی بگم ها رفت و آمد زیاد داره پر دغدغه

دانشجوی علوم تربیتی گرایش آموزش ابتدایی. خدایا شکرت 🙏بخاطر هر چیزی که دارم 💓  یا امام رضااااااااااااااااااااااااااا
فداسرت عزیزم اگر تونستی ازشون بپرس بهم بگو اگرم نتونستی فداسرت

درخواست بده فردا بهت میگم 

خب من نپرسیدم که سخته یا اسونه پرسیدم از ترم چند برم

😑😑ببخشید 🧘🏻‍♀️

استرسش بالاس؟ درامد حدودا چقد در ماه میشه؟

استادای من که عاشق شغلشونن پرونده های سنگینم گیرشون میاد بخدا سرتا پا لباساشون ۱۵ ملیون میرزه خیلی شیک میان دانشگاه بعضی هاشونم که قاضین

استرسش بالاس؟ درامد حدودا چقد در ماه میشه؟

والا مونده به اون پرونده که وکالتش رو قبول می‌کنه پنج درصد بهای درخواستی رو بگیره هفت درصد یا هشت و.... مثلاً همین دعاوی خانوادگی حداقلش پنج میلیون حداکثرش دویست میلیون مونده به موضوع و بهای پرونده

استادای من که عاشق شغلشونن پرونده های سنگینم گیرشون میاد بخدا سرتا پا لباساشون ۱۵ ملیون میرزه خیلی ش ...

جدی؟ ببین من اطرافم وکیل زیاد از هر ۱۰۰ نفر یکیشون وضعش خوبه بقیه اصلاا خوب نیستن 

عمه خودم سالهاست ازمون هم قبول شده اخرش رفت اموزش پرورش 

بگیر نگیر داره 

جدی؟ ببین من اطرافم وکیل زیاد از هر ۱۰۰ نفر یکیشون وضعش خوبه بقیه اصلاا خوب نیستن  عمه خودم سا ...

بستگی داره چقدر کارت خوب باشه خب یکی از استادامون از یه وکیله تعریف میکرد انقدر داغون بود که من اون زمان ترم یک بودم اشکالاشو میگرفتم افتضاح بود اصلا استادا من ماهرن خداروشکر خوب اموزش میدن اسماشونو بگم تو گوگل بزنی میاد

2706