2733
2734
عنوان

مشکل خواهرم باعشقش

141 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان هنوز جواب منطقی به من ندادید..خواهرم دوساله عاشق شده  ،خواستگار های خوب و موقعیت داری داشت رد کرد گفته من هیچوقت نمیتونم فراموشش کنم پسره هم میگه از نظر مالی مشکل دارم فعلا نمیتونم بیام خواستگاری تاحالا میگفت گوشی نداره الان که گفتن گوشی داره پاپیش نمیذاره..یه وقتایی ازحال خواهرم زیاد پرس و جو میکنه یوقتایی هم نه دوست ناباب داره مطمئنم اون صرف نظرش میکنه از یه طرفی هم میدونیم مشکل مالی داره ولی کارمنده مستونه حداقل خونه کرایه کنه..تورو خدا راه حل منطقی و خوب پیشنهاد بدیدتاان شاالله به هم برسن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اختلاف سنیشونم زیاده عزیزم. اگه طرف کار داره شرایطشو داره بیاد جلو وقتی نمیاد با اینکه شرایطشو داره ...

میگه خونه ندارم که بیام جلو فعلا..خواهرم باسنش مشکلی نداره

میگه خونه ندارم که بیام جلو فعلا..خواهرم باسنش مشکلی نداره

خونه ک الان اکثرا با این وضع اقتصادی ندارن.

بهش بگو خواستگار دارم پدر مادرم مجلور میکنن ازدواج کنم ببین میاد اگه نیومد یعنی زیاد براش مهم نیس

خونه ک الان اکثرا با این وضع اقتصادی ندارن. بهش بگو خواستگار دارم پدر مادرم مجلور میکنن ازدواج کنم ...

مطمئنم رفیق صمیمیش نمیذاره از همه چی باخبره بااینکه میدونه ولی به راه بد میکشونش