2733
2739
عنوان

امپول استنشاقی برا کودک

150 بازدید | 12 پست

کسی برا بچه اش استفاده رده

من دخترم سه سالشه سرما خورده نمیتونه نفس بکشه خلط داره بهش مثل بخور زدن برا تنفسش تاثیر داره؟ 

خدایا مواظب فرزندانم باش پسر و دختر نازم

عزیزم شمابجنوردی هستین؟من بجنوردی ام،داشتم نی نی سایت راجب سل فری میخوندم که تاپیک شمارودیدم

من سونوی ان تی ده پناه دادم،غربالگری اول آزمایشش قزلباش،برگه شمام شبیهه منه،فک کنم برای قزلباش باشه،برای من سندروم دان مثبت زده،۱یه ۹۶،من بعد۴سال نازایی بامعجزه خداحامله شدم،ازدیشب که جواب گرفتم دارم سکته میکنم،بنظرتون قزلباش آزمایشگاهش معتبره؟سونوی ده پناه چی،سونوگفتم خوبه،گفت اره فقط زودببرازمایشگاه ازمایش بده،شماکه ریسک متوسط بودین سل فری دادین،کجاازمایشش روانجام دادین؟واینکه میدونین بهترین دکترزنان کیه بجنورد؟

عزیزم شمابجنوردی هستین؟من بجنوردی ام،داشتم نی نی سایت راجب سل فری میخوندم که تاپیک شمارودیدم من سون ...

سلام دکتر باریک بین بجنورد عالیه ازمایشگاه قزلباشم عالی

سنوگرافی شاهسوند تک تو بجنورد

من غربالگری اول ریسک زد امینو و سلفری ندادم دکترگفت غربالگری دوم وایستا غربالگری دوم همه چی خوب و ریسکم نداشت دخترمم الان سه سالش سالم و مشکلی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شمابجنوردی هستین؟من بجنوردی ام،داشتم نی نی سایت راجب سل فری میخوندم که تاپیک شمارودیدم من سون ...

انشالله نی نی تون به سلامتی بیاد تو آغوشتون و هیچ مشکلی نداشته باشه نگران نباش

2731
سلام دکتر باریک بین بجنورد عالیه ازمایشگاه قزلباشم عالی سنوگرافی شاهسوند تک تو بجنورد من غربالگری ...

خداروشکرکه سالمه،مال من خطرناکه،آره شاهسوندخوبه ولی گفت یک ودویست یایک وچهارصد،خیلی بالابود،منم رفتم ده پناه،فردابرم دکتراینجاببینم چی میگه،من فک کنم سل فری یاآمینو واجب باشم

بنظرتون ده پناه کارش خوب نیست؟تشخیصش،شایدهم نخاسته بترسونه،چون همینکه درازکشیدم گفتم سالمه😪😪😪

خداروشکرکه سالمه،مال من خطرناکه،آره شاهسوندخوبه ولی گفت یک ودویست یایک وچهارصد،خیلی بالابود،منم رفتم ...

سنو ده پناهم خوبه ولی شاهسوند خب بهتره گرونتر هم هست ببین دکترت چی میگه سلفری یا امینو اکه لازمه باید انجام بشه انشالله که سالم سالم 

جنسیت هم گفت شبیهه دختره،بنظرتون قابل اعتماده؟

اره قابل اطمینان

منم سنو شاهسوند گفت احتمالا دختر ولی گفت قطعیش سنو انومالی که همون دختر بود

2740
خداروشکرکه سالمه،مال من خطرناکه،آره شاهسوندخوبه ولی گفت یک ودویست یایک وچهارصد،خیلی بالابود،منم رفتم ...

آمینوسنتز لازمه حتما انجام بده دقیقه خیالت راحت میشه

انشالله هیچ مشکلی نداره عزیزم❤

سلام دکتر باریک بین بجنورد عالیه ازمایشگاه قزلباشم عالی سنوگرافی شاهسوند تک تو بجنورد من غربالگری ...

سلام عزیزم منم سلفری رو سرچ زدم تاپیک شما رو‌ دیدم منم دیروز سلفری دادم و خیلی نگرانم.

شما الان دخترتون هیچگونه تاخیر کلامی،حرکتی یا یادگیری نداشتن؟

سلام عزیزم منم سلفری رو سرچ زدم تاپیک شما رو‌ دیدم منم دیروز سلفری دادم و خیلی نگرانم. شما الان دخت ...

سلام الان چهارسال و نیمه وهیچ مشکلی نداره یه دختر به شدت باهوش و فعال و پر انرژی