2737
2734

خدایا تی یلم بیقرار زلفشه خدایا تی یلم بیقرار زلفشه

وی بگو دردم بنالم که خدا دل مردشه

وی بگو دردم بنالم که خدا دل مردشه

خدایا ای دلم ایقدر دلتنگشه خدایا ای دلم ایقدر دلتنگشه

ایقدر ناله کنم از یه لحظی خندشه ایقدر ناله کنم از یه لحظی خندشه

رفیقل دل ناروم برم دیدار یاروم رفیقل دل ناروم برم دیدار یاروم

شو و روز سیش بلالم خدا تا کی بنالم

یدونی نازنین سیچه قهرم کردیه یدونی نازنین سیچه قهرم کردیه

یدونی نازلیم سیچه قهرم کردیه بوو تیل ناز خوت بی بهرم کردیه

✅❤️⚡✅❤️⚡✅❤️⚡

بوو تیل ناز خوت بی بهرم کردیه رفیقل دل ناروم برم دیدار یاروم

رفیقل دل ناروم برم دیدار یاروم  

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بختیاریه 

ارادتمند شما : کراش همه نی نی سایتیااا هستممم😎😂😌💕     کاربری تو دل برو ، جذاب و بی حاشیه 😏😂🥲سر دسته کمپین : #نه_به_حس_ششم ⚘شاید بهش اعتقاد داشته باشم ولی هیچ وقت توی نی نی سایت قبولش ندارم و هر کس که ادعا میکنه حس ششم داره فقط میخواد با روح و روان شما بازی کنه.......اینجام که شاید بتونم با حرفام به کسی کمک کنم و گرنه نی نی سایت هیچ سودی برام نداره😂💔 مشتاق شنیدن تجربیات و اتفاقات آموزنده🌻 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بختیاریه 

میشه معنی کنین؟

غمگینه درسته؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2728
عاشقانه است  معنی کردنش خیلی طولانی نیشه هیچی بابا داره از عشق و عاشقی و چشم و ابروت میگه😂

اوکی ممنون😊

2740
میشه معنی کنین؟ غمگینه درسته؟

اره غمگینه 

من لری بختیاریارو بلد نیستم 

یه بخشاییشو فهمیدم فقط

ارادتمند شما : کراش همه نی نی سایتیااا هستممم😎😂😌💕     کاربری تو دل برو ، جذاب و بی حاشیه 😏😂🥲سر دسته کمپین : #نه_به_حس_ششم ⚘شاید بهش اعتقاد داشته باشم ولی هیچ وقت توی نی نی سایت قبولش ندارم و هر کس که ادعا میکنه حس ششم داره فقط میخواد با روح و روان شما بازی کنه.......اینجام که شاید بتونم با حرفام به کسی کمک کنم و گرنه نی نی سایت هیچ سودی برام نداره😂💔 مشتاق شنیدن تجربیات و اتفاقات آموزنده🌻 

خیلی مشخصه که.من لر نیستم ولی فهمیدم.

بیقرار زلف یارم.دلم میمیره براش.انقدر دلتنگشم.ناله میکنم واسه یه لحظه خندش.دلشو ندارم برم دیدار یارم.شب و روز دلتنگم تا کی بنالم.نازنینم چرا باهام قهر کردی

خدایا چشمام هام بی قراری موهاشه و دوباره همون  خدایا دلم انقدر تنگشه و دوباره همون. انقدر ناله میکنم حتی تو لحظه های خنده و شادی و رفیق ها دل ندارم برم به دیدن یارم شب و روز برای بی قرارم تا کی بنالم بدونی نازنین یعنی معنی همون عزیزم عشقم و میده میگه چرا قهر کردی با من از اون چشمای قشنگت بی بهره کردی منو

میگه خدایا چشمام بیقراره موهاش

میگه وای به کدوم دردم ناله کنم که دلم براش رفته

میگه خدایا دلم خیلی دلتنگشه

میگه دلم واسه خندهاش تنگ شده 

رفیق دیگه دل ندارم برم ببینمش اینقدر که دلم بی قرارشه

میگه شب تا روز براش ناله کنم خدایا چقدر من ناله کنم

میگه نازنینم چرا باهام قهر کردی

میگه از اون چشای نازت بدون بهرم کردی

دلتنگه 

میدونین

با یکی بودم بختیاری بود،بنا بر دلایلی جدا شدم،قرارمون ازدواج بود.

دیدم این آهنگ رو استوری کرده.

خیلی غمگینه آهنگش؟