2733
2734

سلام خوب هستین،من یه دختر ۲۱ ماهه دارم و دخترم بچه نسبتا ارومیه،زیاد گریه اینا نمیکنه،تا دیروز اصلا به بچه دوم فک نمیکردم،اما یهو ب ذهنم اومد که عید اقدام کنم،هرچقدر خودمو قانع میکنم و نکات منفی رو ب خودم میگم بازم خودمو گول میزنم که بهتره دومی بیارم،عید دخترم میشه ۲۷ ماهه،منم شروع کنم اقدام حداقل ۳_۴ ماه طول میکشه چون ال دی میخورم، دخترم میشه ۳۳ ماه +۹ماه بارداری ک میشه ۴۲ ماه،.ما مستاجر نیستیم خونمون کوچیکه،مثلا نمیتونم سرویس خواب براش بگیرم،همش نگرانم ک از پس مخارجش برنیایم،یا به مشکل بربخورم،مثلا چجوری دوتارو بخوابونم،غذا بدم،نگهداری کنم،هرکدوم کجا بخوابن.وضعیت مالیمون هم متوسطه،نظرتون چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اقدام میکنید حامله میشید؟خوش ب حالتون

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
2728

خودت باید بسنجی ببینی از عهدش برمیای یا نه دوتا با یدونه خیلی متفاوته و ممکنه بچه دوم مثل اولی اروم نباشه من خودم از عهده بچه دوم برنمیام و کلا بهش فکر نمیکنم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

سلام حالا من دخترم امسال میره کلاس ششم هنوز بچه دوم نیاوردم یه جورایی همش میگم ایشالا از شنبه😅😅 الان ۱۲ سال گذشته

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..

اختلاف سنی‌شون مناسبه.. دخترت الان از سرویس خوابش استفاده می‌کنه؟ مال دختر من که کلا بی استفاده بود پیش خودم می‌خوابید اگه نمیکنه دغدغه جا نداری.. ایشالا چند سال دیگه که هر کدوم اتاق مستقل میخوان جای بزرگتر میگیرید 

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 

ببین عزیزم بنظرم اگه وضعیت مالی خیلی خوب وایده آلی دارید اگه همسر مهربان وخوش اخلاقی داری همسری که لایق پدربودن رو داره وشمارو عاشقانه دوست داره خلاصه ازش راضی هستی بچه دوم بیار در غیر این صورت نیار عزیزم همونو خوب بزرگ کن 

منم بچه اولم سه ساله شد دومی رو باردار شدم.چهار سالش شد دومی بدنیا اومد.

منم دست تنها بودم.همسرم از صبح تاغروب سرکار.

اویلش خیلی سخت بود.بچه اولم خیلی بمن وابسته بود و هردومون اذیت میشدیم.

ببین بستگی ب خودت داره که چقدر تاب و تحمل داری.

من بخاطر نی نی دومی مجبور بودم بچه اولمو از خودمو دور بخوابونم .وقت شعر ولالایی گفتن.وقت بازی و نهار وغذا دادن .کم شده بود.بچه اولم بهانه گیر ولجبازشده بود.خلاصه الان ک یسال گذشته کمی اوضاع مساعدتر شده

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.

من با مادرشوهر تو یه حیاطم،میگم نکنه بچه دوم باعث ببشه ک دخترم ازمون سرد بشه،بره پیش اونا بخوابه ،اخه دوسشون داره،یا نکنه بگن دومب رو بده ما نگهداریم،اخه همچین اخلاقی دارن،

2706