2733
2739
عنوان

نظرتون چیه؟

135 بازدید | 8 پست

در مورد مردی که یه ماهه بچه ش به دنیا اومده و به زنش میگه دیگه نمیخوامت میخوام برم با کس دیگه ای که دوسش دارم زندگی کنم؟

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منفیه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2731

یه مرد پست 

بیشتر بگم تعلیق میشم 

منم ازیناااا 🥺🦄                                                          https://harfeto.timefriend.net/16627071330712                                                                       بنده یه دخترم زاده ی پاییز که شعارش اینه : این نیز میگذرد🚶🏻😂 و همه چیز یه راه حلی داره جز مرگ 🙃💜      سن تعداد دفعاتی هستش که شما به دور خورشید میچرخید ، و دوست عزیز این پدیده ارتباطی با سطح شعور ، سواد و فرهنگ شما و دیگران !! نداره
اینطوری با نیم خط اطلاعات که نمیشه قضاوت کرد

زنش کل ۹ ماه رو استراحت مطلق بود زن و شوهر خونه ی مادرزنش زندگی میکردن کل خرج و مخارجش با خونواده ی زنش بود یهو اومد گفت وسایلمو بدین میخوام برم با کسی که دوستش دارم زندگی کنم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

نظرم اینه که اگر زنه بچه رو با خودش ببره دیگه خیلی خوش به حال مرده میشه

باید بچه رو بده به مرده که به غلط کردن بیفته

همکار من یه همچین وضعیتی داشت البته شوهرش سر چیزی اینجوری گفت. بچه یک ساله رو داد به مرده قشنگ خودش الان داره کیف میکنه؛ مرده بهش پیام داده بود به خاطر بچه برگردیم به هم

نظرم اینه که اگر زنه بچه رو با خودش ببره دیگه خیلی خوش به حال مرده میشه باید بچه رو بده به مرده که ...

منم نظرم همینه ولی مادره بلاخره

2738

خانومه ازدواج دومشه