2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبخت بشی اما...

شما تاپیکات همیشه یه موردی برای جنجال داره بار چندمه یاداوری میکنی که ۱۳ سالگی ازدواج کردی اوکی فکرکنم تمام قدیمیا وجدیدای سایت متوجه شدن!!!

اونم از تاپیک برادرشوهرت که زدی مشخصه دنبال سرزنشی یا......

انقدر سرزنشش نکنین خودمم همسن اسی بودم ازدواج کردم  انقدر سرزنشم کردن مردم درسته بچه بودم &nbs ...

همونایی که ترک میزدن قلبت از حسادت بود شک نکن

خودمم زود ازدواج کردم

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
2728

خوشبخت بشی عزیزم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2740
اره جوون مییمونیم

شما خیلی بیشتر از سنت نشون میدی ولی ..۱۳ سالگیت انگار ۲۰ و...الانم بالای ۳۰ میزنی ..اتفاقا زندگی ادمو شکسته تر میکنه شمام درشتری بیشتر نشون میدی

توخوبی🤔🤔😐😐