2752
2734
عنوان

آخرش من در تلاش پیدا کردن ی کرم‌پودر‌‌خوب‌ میمیرم💔🫵🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 60 پست
خواهش میکنم ولی منم ببر 😀، قیمتش خیلی مناسبه، من الارو، دوسه، ایزادورا استفاده کردم مثل این برام نش ...

انشاالله شماهم میرید😁من لافارر میزنم ضدافتابشو خوبه تو ایرانی دوس داشتم

«‌ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل...»
وای اینو شنیدم پوستو داغوون میکنهه

منو ینفر دیگه خریدیم خوب بود 🤷🏼‍♀️

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انشاالله شماهم میرید😁من لافارر میزنم ضدافتابشو خوبه تو ایرانی دوس داشتم

نشنیدم، من اخه همش خارجی استفاده میکنم 😌(مثلا من خیلی باکلاسم) 😀، ولی جدی خوبه که اهمیت میدی به کرم پودر 

رزمی کار 💪مربی و داور
سلام صورتتون لک نیاورد یا منافذ صورتتون باز بشه؟

سلام عزیزم این کامنت من برای دوسال پیش هست چجوری دیدی😀، نه اصلا لک نشد انقدرم پر هست مگه تموم میشه، فقط متاسفانه دیگه پیدا نشد که نشد، گفتن دیگه وارد نمیشه ایران

رزمی کار 💪مربی و داور
سلام عزیزم این کامنت من برای دوسال پیش هست چجوری دیدی😀، نه اصلا لک نشد انقدرم پر هست مگه تموم میشه، ...

اخه دنبال کرم پودر خوبم 😅 دجی کالا موجود داره ولی زده تولید ایران. منم راستش از محصولات ایرانی چشمم ترسیده. گفتم ببینم براشما جطور بوده

اخه دنبال کرم پودر خوبم 😅 دجی کالا موجود داره ولی زده تولید ایران. منم راستش از محصولات ایرانی چشمم ...

جدی زده ایران، نمیدونستم د یجی کالا داره، من کرجم یه فروش محصولات ارایشی هست خیلی معروفه، رفتم مجدد ازشون بخرم گفت دیگه نمیاد ایران، حتما فیک هست پس، شرایط داری الارو بخری خوبه، بین ۷۰۰تا ۹۰۰تومنه ، دوستم کلا ازین میزنه خیلی صافو یکدست میشه، باورت میشه من هنوز اوکازو دارم فکر کن دو ساله هنوز تموم نشده

رزمی کار 💪مربی و داور

من یه مدت مپ بیوتی میزدم شماره ۷۰ خیلیخوب بود پوستو مخمل میکرد

عاقبت در یک شب از شب های دور🌸کودک من پا به دنیا می نهد🌸آن زمان بر من خدای مهربان🌸نام شورانگیز مادر می نهد🌸🤱

لایک

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

نظرات دوستانو نخوندم فقط اومدم اینو بگو و برم 

من ۱۵-۲۰ ساله در حال آرایشم 😅 انواع و اقسام کرما رو ایرانی و خارجی سبک و سنگین تست کرد 

الان با توجه به پوست خودم که معمولی رو به چربه فقط فقط سی‌سی کرم سینره عاااالیه مارکای دیگه هم امتحان کردم بی‌بی کرم و سی‌سی کرم و ضد آفتابای رنگی و …. الان فقط سی‌سی کرم سینره میزنم همیشه یدونه هم ازش زاپاس دادم میترسم به وقت تولید نشه 🤣

کاورش عالیه خیلی هم سبکه حس نمیشه از صبح بزنم تا شب که پاک کنم میمونه البته روی هر کرمی پودر فیکس یا پنکک باید زد که هم فیکس شه هم مات شه 

2706