2752
2734
یکماهه به سردرد و تهوع مبتلا شدم عکس گرفتم گفتن سینوزیت نیست میگرن خوشه ایه حالم خیلی بده دیروز رفتم متخض بهن والپرات سدیم پراپرانول داد گفت عصبیه دیشب والپرات رو که خوردم تا صبح تهوع استفراغ داشتم....البته ببخشید....درد تو سرم میپیچه فکم قفل میشه همه استخونا صورتم درد میکنه چند روز پیش دگزامتازون زدم دو روز اروم بودم الان باز دیشب تا حالا سردردم از پریشب تا حالا نخوابیدم یعنی درد نمیزاره بخوابم هر مسکنی هم بگید خوردم فایده نکرده چکار کنم چی بخورم حتی ضد تهوع خوردم فایده نداشت الان هم تهوع دارم هم سردرد راستی به والپرات سدیم حساس بودم تا خوردم بدتر شدم شما داروی میگرن چی میخورید
اریانا جان اولا از هر جیز تنش زایی مثل لحث و سروصداو نور و موزیک و بوی سرخ کرده تو حمله میگرن بشدت فرار کن دوما یه پد تو داروخونه ها هست به اسم استاپ میگرن مارک ایرانی هم داره بخرش دوتاشو بجسبون دو طرف شقیق هات تا حدود زیادی بهتر میشی بار بعدی به محض شروع پیش دردها که عموما ضربانی هستن پد ها رو بجسبون که حمله حاد نشه فشارخونتم اصلا نیاید بیاد پایین نوسان فشارخون میگرن رو بشدت تشدید میکنه
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من ندارم رشتم فیزیولوژی جیزی که فکر کردم بلدم بهت گفتم امیدوارم کمک کنه دوستم
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
من میگرنیم میشه گفت 5 ساله هرروز مسکن می خورم.زندگیمو سیاه کرده.اونقدر پیشگیری نکردم تا تبدیل به سردردای روزانه شد.حتمن پیش یه مغز و اعصاب خوب برو.یه مسکنی هم هست به اسم آوامیگرن عالیه.منی که حالم هرروز بده این یکم خوب می کنه.اما برای تو فکر کنم کلن خوب کنه.بازم برو پیش دکتر عزیزم.
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
والپروات سدیم داروی صرع هستش عزیزم!سعی کن نخوری یااگرم خوردی یه مارک فرانسوی داره به اسم دپاکین اون بهتره من میگرن دارم افتضاح کارایی که میکنم به شرح زیر میباشد اول دوش آب ولرم که اب بریزه روی شونه هام بعدش ماساژ که خیلی تاثیر داره ماساژ مووپوست کف سر چون میگرن براثر انقباضات رگ پشت گردن به وجود میاد درنتیجه خونرسانی مختل شده وسردرد وتهوع به دنبال داره داروی قطعی نداره فقط پیشگیری مهمه
حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
دکترتم ترجیحا عوض کن ازنور شدید گرما وسرمای زیادم برحذر باش ساعتای گرم اصلا بیرون نرو زمستونم سرتو خوب بپوشون به محض شروع شدن حمله ی میگرنی برو یه جای تاریک وخنک
حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩