2737
2739
عنوان

مامانای بچه های زیر دوسال میاین

52 بازدید | 4 پست

میگماااا

شمام با بچه تون زیاد دعوا میکنید

ن ک مستقیم داد بزنید سرش یا خدای نکرده بزنید و اینا ن

ولی من دخترم خیلی خیلی لوسه منم یک ماهه دیگه انگار بریدم هر روز باهاش عصبی میشم اون ک معنی حرفامو نمیفهمه ولی با حرص و عصیانیت بهش میگم عه وعه اروم باش خستم کردی و اینا

خیلی لوسه بخدا از خاب ک پا میشه فقطططط نق گریه ناله اصلا سرگرم نمیشه با اینکه خیلی بازی میکنم پارک میبرم

اشکال نداره اون که نمیفهمه خودتو خالی کن من که بچم ۹ ماهشه اینجوری بهش میگم تا خالی شم ولی داد و اینا اصلا

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بیشتر بهش محبت و توجه کن وقتی گریه و نق میزنه بی توجه باش بهش خیلی وقتا گرسنه و خسته ان نمی تونن منظورشان رو برسونن نق میزنن

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره اون که نمیفهمه خودتو خالی کن من که بچم ۹ ماهشه اینجوری بهش میگم تا خالی شم ولی داد و این ...

اره همین اون نمی فهمه معنی حرفامو ولی من خالی میشم اما خب عصبانیتمو از صدام میفهمه گریه میکنه گاهی

اما من تا قبل یکسال اصلا دعوا نکردم

2731
بیشتر بهش محبت و توجه کن وقتی گریه و نق میزنه بی توجه باش بهش خیلی وقتا گرسنه و خسته ان نمی تونن منظ ...

ن بخدا من خیلی حساسم رو.همه چیزش

کلی بازی میکنم باش بیرون میبرمش غذاش کامل میدم سه ساعت میخابه پاشم باز میذارم بازم نق غرررر گریه الکی