2752
2734
عنوان

کتاب های خوب

91 بازدید | 14 پست

کتاب_خوب_بخوانیم#  

کاش مطالعه بشه سبک زندگی خودمون و بچه هامون 

📚 #اثر_مرکب

✍ نویسنده: #دارن_هاردی

کتاب اثر مرکب و مضمون و هدف گذاری آن به نحوی است که مدیر، کارمند، مرد، زن، پیر، جوان و هر مخاطبی در هر قشر و سن و شغل و حرفه ای بتواند به فراخور نیازش از آن بهرمند شود و برای موفقیت و تداوم موفقیت به آن نیازمند باشد. تا آنجا که نویسنده در مقدمه کتاب ادعایی بزرگ می‌کند و می‌گوید: مهم نیست چه چیزی یاد می گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه اثر مرکب به دست می آید.
بیایید با هم صادق باشیم! شما هرگز با یک هفته تمرین مثبت اندیشی و تلاشی که عدم اشتیاق آن را در اعماق وجودتان حس می‌کنید، به موفقیت دست نخواهید یافت. بیایید صادق‌تر باشیم!
📚@Book_Island

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز نخوندمش اما کتاب محکم در آغوشم بگیر رو دارم میخونم عااااالیه برای هر زوجی واجبه خوندنش

همزمان رمان دختری که رهایش کردی اثر جوجو مویز رو هم دارم میخونم تا اینجاش خیلی خوب بوده تازگیا فهمیدم خوندن کتاب روانشناسی صرف ممکنه خسته کننده بشه کنارشم یه رمان جذاب بخونی خیلی خوب و مکمل همن

2731
منم کتاب محکم در آغوشم بگیر رو نخوندم یادم باشه حتما بخونمش 😍😍😍

اره حتما بخون فوق العادس دیدگاهت رو کامل نسبت به همسر یا عشق زندگیت عوض می‌کنه دیگه لجوج و خودخواه نیستی و بهتر درک میکنی همسرت رو

اره حتما بخون فوق العادس دیدگاهت رو کامل نسبت به همسر یا عشق زندگیت عوض می‌کنه دیگه لجوج و خودخواه ن ...

اتفاقا دیروز و امروز همش احساس کردم داره باهام لجبازی میکنه و خیلی خودخواهه ... الانم یه عالم ازش دلگیرم 😢😢😢 برم زودتر این کتاب و پیدا کنم و بخونم 

واقعا خیلی بده تاپیکای به این خوبی داری بازدید نمیکنن بعد کافیه بزنی مادرشوهرمدفلان گفت پر میشه از ک ...

خب دیگه هدفم همینه کتاب و مطالعه بشه سبک زندگی به جای جاری و خواهر شوهر و مادرشوهر 

2706