2733
2734
عنوان

خسته شدم از این بلاتکلیفی

852 بازدید | 46 پست
یک ساله اقدام کردم برای بارداری دوم ولی هر ماه ضد حال خوردم. این ماه الان یه هفته است از موعد پریودم گذشته ولی پری نشدم. دوبارم بی بی چک گذاشتم منفی شد. زیر دلمم حسابی درد میکنه. دیگه اصلا حس آز دادن و پیگیر شدن رو ندارم تا میام ذوق کنم میخوره تو حالم و منفی میشه. چیکار کنم منننننن؟؟؟؟؟
از خدا پروا کنیم تا پر،وا کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مدیکور بهتره من بعد از یه هفته تاخیری استفاده کردم مثبت شد شاید واسه تو اواخر اینکه پریود بشی لقاح انجام شده واسه همینه دیر نشون میده تا یه هفته دیگه صبر کن بعد این تاخیری نشون دهنده ی خوبیه منم قبل از اینکه باردار بشم چند ماه محافظت نشده نزدیکی داشتم و فقط پریودم عقب می افتاد سر ماه سوم باردار شدم
2706