2737
2734

نخندین توروخدا   

برم داروخونه بگم بی بی چک میخوام؟

چندتا بگیرم بنظرتون؟

مارکش مهمه؟

چند روز بعد رابطه باید بذارم تا مطمئن باشه جوابش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم میری از داروخونه میگیری مارکش هم مهم نیس تقریبا بیست روز بعد رابطه ولی بیشتر به پریودیت ربط داره باید چند روز ازش بگذره خودش هم رهنما داره داخل پاکتش فعلا هم دوتا بگیر بهترین وقت هم اول صبح برای ازمایشه چون( ببخشید ااا😂) ادرارتون به اخرین غلظت خود رسیده 

2738
عزیزم میری از داروخونه میگیری مارکش هم مهم نیس تقریبا بیست روز بعد رابطه ولی بیشتر به پریودیت ربط دا ...

واااای مرسی بخدا نمی‌دونستم اینو هم 😅😘😍

خواهش میکنم عزیزم 

چون خودم هم مثل شما بودم 😂تقریبا ۱۵روز بعد رابطه انجام دادم منفی در امد دوباره ده روز که گذشت بازم انجام دادم یه خط کم رنگ در امد بازم ده روز بعدش که از پریودیم تقریبا پنج روز گذشته بود انجام دادم دوتا خط پررنگ در امد 

خواهش میکنم عزیزم  چون خودم هم مثل شما بودم 😂تقریبا ۱۵روز بعد رابطه انجام دادم منفی در امد دو ...

وووووی خدا نکنه برا من مثبت بشه 🥺😂😂البته من حساس شدم فک کنم چون رابطمون کامل نبوده امروز صبح داشتم رمان میخوندم یهو چشم به شکمم افتاد دیدم یه جوریه ترس برم داشت گفتم یه چک کنم راحت شم...تا پریشب ال دی می‌خوردم اما یه مقدار قرص رو دیر شروع کردم یکی دو روز دیر 

چندوقت ازموعدت گذشته؟ 

هنوز هیچی امروز داشتم کتاب میخوندم چشمم به شکمم افتاد حس کردم یه جوریه سمت چپ یکم بزرگتر بود نمی‌دونم ربط داره یا نه رومم نمیشه از خواهرم یا مادرم بپرسم چون منو همسرم فقط پنج شیش روز باهم بودیم اونم بدون رابطه کامل👀😅

2706