2733
2739
عنوان

دوستی با دندان‌پزشک؟

1924 بازدید | 65 پست

من پزشکی میخونم و ی مدت برای درمان پیش ی دندان‌پزشک میرفتم ایشون رو من کراش داشتن  و شمارمو پیدا کرده بودن بهم‌پیام  میدادن پ فالو کرده بودن منو مشخص بود میخواست باهام وارد رابطه بشه ولی  ی مشکل جدی داش هرروز کلی دختر واسش گل میاوردن  کنارش عکس‌میگرفتن عکسشو طراحی میکردن  قبل ویزیت پیش میکاپ ارتیست میرفتن از زیر کراپ و بادی میپوشیدن بشدت  بدن نما هی واسش کامنت میزاشتن کامنتای  چندش.. بهش از اینیستا دایرکت  میدادن  و.... بنظرم این رابطه  پایدار نبود فاصله گرفتم بنظرتون اشتباه کردم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله قطعا چون یک آدم بسیار وفادار و پایبند به زندگی رو از دست دادی 

معلومه که نه اون قطعا قصدش جدی نبوده اگرم بود خدایی نکرده بعد ی مدت تاپیک می‌زدی خیانت دیدم چه کنم

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡
2731
بله قطعا چون یک آدم بسیار وفادار و پایبند به زندگی رو از دست دادی  معلومه که نه اون قطعا قصدش ...

اشتباه کردم ینی؟ هر بار میرفتم ی دختر با دسته گل میومد همشون از دکتر حرف میزدن مجرده و میخواستن مخشو  بزنن قبل ویزیت رسما مشخص بود رفته  پیش آرایشگر کلی آرایش کرده بود

2738

چه دخترایی پیدامیشن اینارو نمیگیره ببخشید معذرت میخوام می ...نه والا بخدا دخترباارزش ازاین رفتارهانمیکنی مرداهم راحت سواستفاده میکنن کارت درست بودتامیتونی دوربشو 

مگه آقا کاری کرده بود؟😑

نه قطعا مشکل از اون خانم ها بوده 

ولی به نظرم اون آقا حتما خیلی خودشو راحت جلوه می‌داده. که خانمها براش گل میاوردن میدونی چی میگم 

وگرنه مام میریم دندونپزشکی واسه طرف گل میبیریم؟

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡
چه دخترایی پیدامیشن اینارو نمیگیره ببخشید معذرت میخوام می ...نه والا بخدا دخترباارزش ازاین رفتارهانم ...

اخه اینم مشخصه  محل میداده  هی واسش گل‌میبردن  عکسشو میکشیدن  و کنارش عکس میگرفتن  استوری میکردن تگش میکردن اینم منشن  میزد واقعا نمیتونم به عنوان پارتنر  قبول کنم هرروز یکی گل بیاره بشینم مطب از اینک چطوری مخشو بزنن حرف بزنن  هرروز ببینم زیر عکساش کامنتای  چرت میزارن دایرکت میدن ی کراپ میپوشن  ناف و همه جل بیرون میان میشینن جلوش

اشتباه کردم ینی؟ هر بار میرفتم ی دختر با دسته گل میومد همشون از دکتر حرف میزدن مجرده و میخواستن مخشو ...

دارم میگم کار درستی کردی

2706