2737
2734
عنوان

تقویت تخمدانها و تغذیه مناسب قبل از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 123748 بازدید | 105 پست
وای من دخمل میخوام رازیانه برم بخرم مرسی مهربون جون
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من که فعلا فولیک اسید هرشب میخورم+سبزیجات و میوه جات و آبشان+ آجیل+ عرق کاسنی. آب هویج هم میگن خیلی به باروری زن و مرد کمک میکنه. حلوای میتی هم میگن هرکی خورده بار دار شده. زنجفیل هم توی ماست رنده کنید یکی از دوستانم با همین روش بعد از چند وقت باردار شد. کلا باید رحم گرم باشه
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=570766&postID=44887438 به این تایپیک سر بزنید . حلوای بارداری
من نمیتونم این حلوا رو بخورم ..دوست ندارم... بچه ها چه غذاهایی باید بخوریم؟ فقط میوه و سبزیجات؟ غذا چتور؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
من غذا همه چی میخورم. یعنی سعی میکنم از مرغ و ماهی و گوشت قرمز تو رژیمم باشه تا چیزی کم نداشته باشم. دیگه چی بگم؟!
بچه ها کجایین پس؟ تو دوران پریودی چه چیزهایی باید رعایت کنیم؟ چی بخوریم یا نخوریم که فولیکولهای بهتری داشته باشیم؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
دوران پری : عسل و سیاه دونه = یه قاشق چای خوری عسل + یه قاشق مرباخوری سیاه دونه پودر شده رو هم . یک بار روز ، یک بار موقع خواب تخم وشوید و تخم هویج= مخلوط شن این دوتا تخم . چهار قاشق غذاخوری از مخلوط مثل چایی دم بشه یک لیوان . در سه روز اول پریودی استفاده بشه برای داشتن فولیکول غالب. بعد از پری: عرق رازیانه = صبح ها ناشتا یه استکان عرق بومادران= عصرها یه استکان عسل ودارچین هم شب ها روی لثه هات بمال. از پری تا تخمک گذاری هم از عسل وسیاهدونه می تونی استفاده کنی. اما بعد از لقاح سیاهدونه ورازیانه رو دیگه نخور
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
2706