2726
چه ها این تاپیک اختصاص داره به اینکه چه کارهایی بکنیم واسه قبل از بارداری و تقویت تخمدانهامون..و اینکه فولیمول و تخمک خوب و عالی داشته باشیم تا امادگی کامل واسه بارداری داشته باشم واین تخمکهای خوشکلمون زودی بارور بشن و اسپرمها رو زودی جذب کنن.... هر کاری که واسه تقویت تخمدانها و تغذیه ناسب بلدین اینجا بزارین...
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بدون قرص چه غذاهایی ویتامین ای دارن؟ بچه ها تاپیکو بالا نگهدارین..خیلی میتونه مفید باشه بچه ها...
با تغذیه چجوری همه ویتامینارو به بدن برسونیم..اخه قرصا عوارض هم دارن خوب..من الان چجوری بدونم که بدنم چه ویتامینایی رو کم داره؟
بهترین منابع غذایی ویتامین E شامل : آجیل ، مارگارین و روغن های گیاهی مثل : روغن جوانه گندم ، سویا، بادام، گردو ، فندق ، ذرت ، کلم پیچ ،دانه کتان و زیتون است.
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
قرص و دارو عوارض دارند حتی بهترین و خارجیش در ضمن بدن تمامش رو جذب نمی کنه و بیشترش رو دفع می کنه بهترین راه استفاده از منابع طبیعی هستش که در سبزیجات و میوه ها و گیاهان دارویی به وفور دیده شده
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
بچه ها واسه تقویت تخمدانا دیگه چیکار باید بکنیم؟ اصلا چرا کیست میگیریم؟ فیبروم میگیریم؟ علت اینکه پریودمون بهم میریزه و ترشحات تخمکگذاریمون قطع میشه چیه؟ و اینکه اصلا هورمونمون چتور بهمممیریزه و چیکار کنیم که اینتوری نشه؟
من که به شخصه به جای استفاده از داروها از منابه طبیعی استفاده می کنم به طور مثال به جای استفاده از قرص اسید فولیک یا قرص های آهن که کلی هم ضرر دارند از داروهای گیاهی به صورت دمنوش که حاوی آهن و غذاهایی که اسید فولیک دارند می خورم منابع اسید فولیک یا ویتامین b9: اسفناج جگر قلوه تخم مرغ کلم مارچوبه موز کاسنی خیار کاهو سیب منابع آهن : جعفری سویا عدس زرده تخم مرغ نخود لوبیا سفید لپه هلو موز دل گاو فندق اسفناج بادام ارد سبوس دار زردالو انجیر الو کشمش
2706