2737
2739
عنوان

خواب دیدم با یه مرد سیاه پوست... 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2486 بازدید | 76 پست
تعبیرش اینه اون لحظه شدیدادستشویی داشتی خودت خبرنداشتی

حالا خوبه خبر نداشتم خودمو وقتی تو خاب دیدم باردارم از ذوق خالی نکردم اونو کی جمع میکرد

خودت خودت را در آغوش بگیر کسی برای تو نخواهد جنگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه ی اونایی که با عنوان غافلگیر شدید و وقتی خود تاپیک رو خوندید پی بردید چقدر منحرفید، اتوبوس گرفتم ...

بخدا موقعی این تاپیک زدم اصن به موضوعش دقت نکردم 🙂

مردمم خواب میبینن مام خواب میبینیم😂😂

همش فلاکت و بدبختی 😂 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2738
وایسا کیفمو بردارم بیام🤣🤣🤣

زود باش خواهر، تاپیک پر بازدیده، جا گیرت نمیاد 😂😂

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
بخدا موقعی این تاپیک زدم اصن به موضوعش دقت نکردم 🙂

ولی ذهن ما دقتش بالاس 😂

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
همش فلاکت و بدبختی 😂 

شاید بگی دروغ میگه ولی بقران یبار خواب دیدم استغفرالله حضرت محمدم نشسته بودیم با بقیه پیغمبرا لبه یه حوض😐😐😐

یبارم خواب دیدم داداشم یه سگ سیاه هار شده افتاده ب جونم 😐💔

بخند، اندوه جهان تاکی ؟! :)  
2706