2737
2739
عنوان

دختردایی..

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 60 پست
بهش بگو ملت ازدواج میکنن بچه دار میشن و با دو تا بچه جدا میشن و دوباره ازدواج میکنن  بعد تو با ...

وای یه دوست منم خله

مشکل روان داره خانواده اش از ترسشون توی خونه حبسش کردن که نره بیرون چرت و پرت بگه 

فکر کن رفته به یک مرد غریبه از متولی های مسجد گفته براش خواستگار بفرستن

میره با اکانت های فیک مردایی که روشون کراش داره رو امتحان میکنه و حرفای چرت و پرت میزنه 

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی

در برخورد با چنین آدمی بهترین کار بی توجهی و بی محلیه. اصلا باهاش حرف نزن و جوابش رو ندهو  بهش بی محلی کن تا خودش خسته بشه، دست برداره

میشه یه صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان (عج) بفرستید؟ 🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو من که اسم کس دیگه ای روم بود ازدواج کردم مال تو که فقط حرف بوده پس ربطی به این قضیه نداره

دلم براش میسوزه..حتی یه بار خواستم بهش بگم اصلا حتی اگه دوست داری آرایش کنی مثل بقیه باش..که عجیب به نظر نیای..

ولی میدونم اگه بگم چون من مذهبیم زود دافعه میگیره یا باز حس میکنه من دارم به خوشکلیش حسادت میکنم

2728
عزیزم کسی که مشکل روانی داره شاخ و دم نداره که  امیدوارم خدا شفا بده همشونو

آخه خودشونم قبول ندارن مریضن

کلا آدمای آنرمالی هستن 

2740
دیروز فهمیدم خودمم یکی از پسرای فامیل که دو سال از خودمم کوچیکتره روم کراش زده😐 هیچیمون هم به ...

خودت چندسالت عزیزم؟

اگه پیام داد جواب نده .چون تومسائل فامیلی زود حرف میپیچه..

به نظرم هرکی واقعا دختری رومیخواد قشنگ ومحترمانه خانوادش روبفرسته جلو..

دست بردار نیست..بعداز چندسال که گذشته‌... مثلا بهم میگه میگم اون مدت چه عکسایی ازمن توگویی پسر دایی ...

یبار قاطعانه و محکم بگو لطفا دیگه راجبه این مسئله با من حرف نزن

اگه خیلی برات مهمه برو از خودش بپرس

دیروز فهمیدم خودمم یکی از پسرای فامیل که دو سال از خودمم کوچیکتره روم کراش زده😐 هیچیمون هم به ...

واقعا این آدمای عجیب رو باید چکار کرد؟

چند سالشه؟؟؟

۲۷..

اینقدر باخواهراش خوبم ..ولی این یه گوشه میره انگار من وایسادم‌دم در همه خواستگارا روباچوب زدم..

خودش نازه ولی آرایش غلیظ میکنه .اونم عجیب..رفتارای عجیب...خب هرکس ببینه اینجوری میکشه عقب..

الان تیمارستان هم بری هیچکدوم خودشونو مریض نمی‌دونن 😁

اونوقت من روزی ۱۶هزار بار خودمو چک میکنم و توهم میزنم که مشکل روانی دارم 

😂😂😂😂😂

خدا میدونه چقدر آدم مریض توی مجازی ریختن و ما فکر میکنیم سالم هستن

من که گاهی میگم به هیچکس اعتماد نکنم توی مجازی از کجا معلوم قاتل نباشه طرف 

2706